Ziverbey Arçelik servisi

  • Yaşam
  • 589 kez görüntülendi

Ziverbey Arçelik servisi

Beyaz Eşya, Kombi, Klima herkesin evinde veya işyerinde kullandığı eşyalardandır. Gelişen teknoloji sayesinde, beyaz eşyalar sürekli olarak yeni modellere bürünmektedir. Uzun yıllar kullanmak için alınan bu dayanıklı tüketim ürünleri, bakımları yapıldığı sürece çok daha uzun yıllar bizlere hizmet etmektedir. Bunların garantisi bitse bile yapılan bakımlar sayesinde sorunsuz bir şekilde uzu yıllar kullanmaya devam edebilmekteyiz. İstanbul da bulunan; Yel Değirmeni Arçelik Servisi garanti süresi bitmiş beyaz eşyalarınızın daha verimli ve sorunsuz çalışmalarını sağlamak amacıyla sizlerin hizmetindedir.  Garantisi bitmiş olan beyaz eşyalarınızın da herhangi bir sorununda servis talep edebilirsiniz.

 

Ziverbey Arçelik servisi, arızaya müdahale etmeden önce arıza tespit çalışmaları yapmakta ve arıza ile ilgili bizlere bilgi verip onay alındıktan sonra gerekli onarım işlemlerini yapmaktadır. Bunun yanında Değişmesi gereken herhangi bir parça varsa bununla ilgili de bizden onay alınmaktadır. Değişimi yapılan parçalar, Arçelik’in orijinal ve garantili yedek parçalarıdır. Bu servisler hiçbir şekilde orijinal olmayan, garantisiz yedek parçalar kullanılmamaktadır.

Haftanın yedi günü ve 24 saat süreyle kesintisiz servis hizmetleri vermektedir. Ayrıca, Zühtüpaşa Arçelik servisinde tıpkı diğerleri gibi gezici servis hizmetleri de mevcut olup, müşteri hizmetlerine ulaştığınızda acilen giderilmesi gereken beyaz eşyalarınızın sorunlarında en yakın gezici ekip adresinize yönlendirilmektedir.  Aynı zamanda deneyimli ve işinde uzman, yetiştirilmiş müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.  Tüm servis noktaları için Kadıköy Arçelik Servisi.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.