Zanussi Süpürge Tamir Servisi – 444 1 494

Zanussi Süpürge Tamir Servisi – 444 1 494

Zanussi marka beyaz eşyalarınızın her türlü bakım ve onarım hizmetlerini çok kısa bir sürede çözmekteyiz. Beyaz eşya servisindeki garantimiz referanslarımızdır. Özel servis hizmetlerimizde bugüne kadar yüzlerce eve ve iş yerine en iyi hizmeti vererek memnuniyetlerini aldık. Firmamız bünyesinde bulunan personellerimiz Zanussi marka bütün beyaz eşyalarda son derece uzmandırlar. Yıllardır bir arada çalışmanın verdiği düzen ve tecrübe işlerimize yansımaktadır.

Servis Zanussi

Firma olarak bünyemizde bulunan 444 1 494 numaralı çağrı merkezini arayarak bıraktığınız not derhal işleme alınarak kısa sürede size gerekli dönüş yapılacaktır. Servis hizmeti verilirken ne kadar sağlam ve karakterli iş yaptığımızı göreceksiniz. Mümkün olmayan çözümler dışında her konuda sizlere yardım edilecektir. Günümüzdeki servis anlayışı ne kadar para koparsan o kadar iyidir. Mantığı bizim şirketimizde yoktur. Bizim için ne müşteri ne kadar memnun ise o kadar iyi bir işlem gerçekleşmiştir mantığı vardır.

Zanussi Süpürge Servisi

Kurumsal bir firma olmamızın getirdiği düzen firmamızın bütün kademelerinde en iyi şekilde uygulanmaktadır. Sizle bire bir özel diyaloglar ile sıcak ilişkiler kurularak klasik servis anlayışı tabusunun dışına çıkılacaktır. Zanussi marka beyaz eşyaların özel servisi olarak değiştirilen parçalara 1 yıl özel servis garantisi vermekteyiz. Elimizdeki geniş parça seçenekleri sayesinde yedek parçalar kısa sürede temin edilebilmektedir. Eğer sizde çok kaliteli bir servis hizmeti yaşamak istiyorsanız mutlaka bizi arayın. Özel servisimiz ucuz bakım hizmeti de sunmaktadır.

Kaynak : zanussiservis.org

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.