YILLARIN OYUNCUSU: Müjde AR

  • Yaşam
  • 632 kez görüntülendi

YILLARIN OYUNCUSU: Müjde AR

Bir çok yönde farklı attraksiyonlar ile kah ağlatan kah güldüren devasa konularda oyunculuk yeteneklerini sergilemiş olan ve nice filmlerde oynayan devasa Müjde Ar her zaman sefvilen harika yetenekli ve bir oyunculuğa bürünme sağlamış kişidir. Onu her zaman türk filmlerinden tanımış olduğumuz harika filmlerde başarısını temsil eder iken aynı zamanda da oldukça farklı opsiyonlar ile devrim yaratan yapıda bir çok tiyatro sahnelerinde de yer almış bulunmaktadır.

 

Bizler onu ismi ile  değil, bir çok filmdeki farklı isimleri ile tanımaktayız. En çok sevilen ve akıllardan çıkmayacak kadar harika bir seneyo ile adını asla unutturmayan İffet filmi ile de o zamanlarda en çok ses uyandıran başarılı oyuncu olmayı hak kazanmaya devam etmiş bulunmaktadır.

 

Kendileri en farklı objeler ile tüm karaktere bürünme sağlayacak kadar yetenekli olan www.mujdear.com yıllardan bu yanba başarısından asla ödün vermeden bir çok konu üzerinde de devasa ödülleri alma konusunda sayısız hak kaznmıştır. Her zaman sevilme kitlesi oldukça ileri yönder farklı adımlar ile ilerlemeye de devam etmektedir.

Kaynak : http://mujdear.com/

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.