Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Finale Kalanlar

Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Finale Kalanlar

Yetenek Sizsiniz Türkiye 2.tur elemeleri tüm hızıyla devam ediyor. Hafta sonlarının en çok izlenen, Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçının jurileri olduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye programında bu haftada bir birinden güzel performanslar, gösteriler yer aldı. Haftada 3 gün ekranlarda olan yetenek sizsiniz de 17 ocak,19 ocak ve 20 ocak da yayınlanan bölümlerden akılda kalan performansları sizlerle paylaşacağız.

Yetenek Sizsinize dün akşam Baha Bayırlı’nın  bateri çalma gösterisi damga vurdu. Birbirinden komik diyalogların yaşandığı gösteride Baha Bayırlı seyirciden %99 oy alarak geceyi birincilikle kapattı ve yarı finale adını yazdırdı. Fire Storm adlı grup yaptığı ateş gösterisiyle beklemedikleri bir oy oranı alarak(%90) yarı finale kalan ikinci grup oldular. 1.turda dans gösterisiyle herkesin beğenisini kazanan Sertaç Yay ise 2.turda %85 oy alarak yarı finale kalan bir diğer isim oldu. Yetenek sizsiniz de önceki günden akılda kalanlar ise Grup BSG’nin gösterisi, Elif Yaren Köse’nin stand up gösterisi, Huduni’nin ilizyon gösterisi en çok beğenilen ve yarı finale kalanlar oldu. Yetenek Sizsiniz Türkiye perşembe,cumartesi ve pazar akşamları sizlerle.

İşte Yarı Finale Kalanlar

Elif Yaren Köse Stund Up Gösterisi4 Yaşındaki Baha Bayırlı Bateri PerformansıPerformansıGelen Aramalar:yetenek sizsiniz türkiye yarı finale kalanlar

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.