Yenidoğan Arçelik Servisi ne kadar kötüdür?

  • Yaşam
  • 680 kez görüntülendi

Yenidoğan Arçelik Servisi ne kadar kötüdür?

Caddebostan’ da Arçelik Servisi ve çekilecek çilem?

Ofise gittim Arçelik klimam tarafımca bozuldu. Beni aldı kara bir düşünce. Çok düşünmeden Arçelik Servisiniaradım geldi. Senmisin bizi arayan. Uzatmadan devam edeyim.

arcelikl Yenidoğan Arçelik Servisi ne kadar kötüdür?

Nasıl ve nerede yaşıyorum? 2014′ den bu yana Kartal’ da konaklamaktayım. Yetkili servis Suadiye’ den yola çıktı, . Tekniker set üstümü çalıştırıp onarmaya uğraştılar. Nihayet bir çözüm buldular. Pek tabi sıkıntıyı çözemediklerini ve çamaşır makinesinin teknik servise gitmesi gerektiğini söylediler.

Ne oldu dersiniz, alıp götürdüler makineyi ve hemencecik getirdiler. Esatpaşa’ da ve çevre semtlerde Bosch servisleri işlerini bu kadar hızlı yapabilirlermi, bende hayret ettim. Olurda çok paranız yoksa, yetkili servise para yetiremiyorsanız, Üsküdar’ da teknisyenlere arızalı ürünü onartmaktan çekinmeyin, aman dikkat!.

etinkaya Yenidoğan Arçelik Servisi ne kadar kötüdür?

Bi gün gene televizyon izliyorum: İnsan zamanla öğreniyor, her zaman kalite derim, boşa kahır çekemem. Hep internet diyorum. İnternet varsa dert yok. Öyleki ürünlerin hataları olabiliyor, bazı markalar Bosch gibi uzun testlerden geçirmeden makinelerini insanlara sunabiliyor ve haliyle müşterilerini mağdur edebiliyorlar. Bende mağdur olmamak için uzun uzadıya araştırmalar yapıyorum, ben işimi bilirim arkadaş!? Arkadaşlarım buluttan nem kapan bir başkan olduğumu düşünebilir, ben işimi bilirim. Erken kalkan çok yol alır, lütfen araştırın.

Teşekkür ederim. Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.