Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç Burç Yorumları

Yengeç burcuna sahip kişiler genellikle aşırı derecede hassas ve narin bir yapıya sahip kişilerdir. Bu yapılarının yanı sıra aşırı derecede ön yargılı ve evhamlı kişilerdir. Sezgileri çok güçlüdür ve birçok olayın sonunda olacakları daha öncede sezebilirler. Yengeç burcuna sahip kişiler aldıklar bir görevi ve ya işi mutlaka tamamlarlar ve yarıda bırakmazlar. Çünkü yengeç burçları sorumluluklarına çok önem veren ve sorumluluklarını ne pahasına olursa olsun yapmaya çalışan kişilerdir.

Yengeç burcu özellikleri

Sadece kendi sorumluluklarına düşkün olmakla kalmayıp ailesinin ve ya yakın çevresinin de mutlaka üzerilerinden olan sorumlulukları layıkıyla yapması isterler. Eğer ki yakınlarından biri sorumluluklarını önemsemezler ise onlar ile çabucak arkadaşlık ilişkilerini kesebilirler ve ya onu mutlaka uyarırlar. Yengeç burçları iş alanında ise çok başarılı olurlar. Çünkü hem işlerini ciddiye alırlar hem de işlerindeki herhangi bir aşamanın kolay ve ya zor olmasına bakmadan ayrıntılı bir şekilde yaparak en doğru şekilde işi teslim etmek isterler. Yani yengeç burcuna sahip kişiler birçok alanda başarılılardır. Yengeç burçlarına sahip kişilerin diğer bir özelliği ise aşırı derecede duygusal bir yapıya sahiplerdir. Aynı zamanda çevresindeki kişilere duyarlılıkla yaklaşır ve her zaman iyi niyetli olduğunu göstermeye çalışır. Mutlu oldukları zamanlarda çevresindekileri de mutlu etmek adına her zaman gülerler ve çevresindeki kişilere her zaman yardım ederler. Fakat hiç beklemediğiniz bir anda gülen yüzleri bir somurtkanlıkla bozulabilir. Karşısındaki kişi ailesinden ve ya arkadaşlarından bir ise bu somurtkanlıklarını belli etmemeye çalışırlar.

Genellikle karşı taraftan kırıcı bir sözcük duyduklarından eğer ki sevdiği bir arkadaşı ve ya aile yakını ise onu üzmemek adına bu durumu yüz ifadeleri ile kapatmak isterler. Yengeç burcu insan aşırı derecede sahip oldukları sabırları ve çevresine karşı nazik tutumları sayesinde kolayca arkadaş edinebilirler. Hatta bazı durumlarda birçok kişinin dostu olarak görülebilirler.  Arkasından konuşulmasını sevmezler ve bu durumlarda uzun bir süre mutsuz olabilirler. Aşırı derecede alıngan olmaları onların en ufak bir olayda ve ya sözde karşısındaki kişi hakkında düşüncelerini değiştirebilir. Aynı zamanda onu kıran kişi her ne kadar sevdiği bir kişide olsa affetmek için uzun bir süre gerekir. Çünkü yengeç bu konularda biraz inatçı olabilirler.

Kendilerine karşı yapılan kırıcı sözleri ve ya olayları uzun bir süre unutmazlar ve zamanı gelince bunu su yüzüne çıkartabilirler. Mantık yolundan hareket etmeyi hiç mi hiç sevmezler. Çünkü onlar için duygusal yoldan ilerlemek çok daha iyi bir hal almıştır. Yengeç burcu kızları genellikle ailelerine karşı çok yakındırlar ve sürekli evde durup çok fazla gece hayatı yaşamazlar. Çok hareketli olmayıp hassas bir yapıya sahip olan kişiler olduklarından da sürekli depresyon krizleri geçirebilirler. Bu depresyon krizlerini hafifletebilirler fakat tamamıyla yok edemezler.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.