YAZ VE BAHÇE OYUNCAKLARI

  • Yaşam
  • 724 kez görüntülendi

YAZ VE BAHÇE OYUNCAKLARI

Yaz ve bahçe oyuncakları çocukların sıcak günlerde dışarının tadını çıkarırken oynamaktan zevk aldığı oyuncaklardan oluşmaktadır. Bu oyuncaklar hem çocuğu eğlendirir, hem de güzel vakit geçirmesi için onun zevk aldığı aktiviteleri yapabileceği tarz oyuncakları kapsamaktadır.
Yaz ve bahçe oyuncaklarının içerisinde, motor, kaykay, itmeli bisiklet, salıncak, akülü araba, akülü motosiklet, formula bisiklet, rainbow pedalsız araba, yatarlı salıncak, akülü polis motoru ve akülü jeep yer almaktadır. Bu oyuncaklardan bazıları bahçeye mont edilebilir tarzda olduğundan dolayı bu oyuncaklarla çocuklara kendi oyun bahçelerinde park havası yaratma imkanı sağlanmış bulunulmaktadır.Motorlar ayak pedalı ile ileri geri gidebilme özelliğine sahip, çocukların ilgisini çekebilecek farklı ses ve müzik seslerini barındıran, gerçek arabalarda olduğu gibi far ve ışık sistemi olan, küçük bir bagaja sahip, 3-7 yaş grubuna hitap eden bir oyuncaktır. Kay kaylar hareketli ve hızlı hareket eden tekerlekleri ile kimi zaman çocuklar açısından tehlike oluşturabileceği için dikkatli kullanılması gereken oyuncaklar arasında yer almaktadır.
Yaz ve bahçe oyunları oynarken çocukların vazgeçilmezi akülü çalışan oyuncaklardır. Akülü oyuncaklar ileri ve geri vites özelliğine sahip, dış görünüm olarak son derece dikkat çekici, 3-5 yaş arası çocukların kullanabileceği oyuncaklardandır. Güneşli havalarda çocukları güneş ışığından koruyan tentenesi ve dikkat çekici renkleri ile itmeli bisikletler tercih edilmektedir. Bu bisiklette ayrıca güvenlik için emniyet kemeri de bulunmaktadır. Bahçe de güvenli kurulum imkanı sağlayabilen salıncaklar(yatarlı cinsi de bulunmaktadır) çocuklar için tam bir eğlence kaynağı oluşturmaktadır. Park heyecanını çocuklar salıncaklarla kendi sıcacık bahçelerinde yaşayabilmektedirler. Tüm bu ürün çeşitliliğini Bofigo da en uygun fiyatlarla bulabilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.