Yay Burcu Özellikleri

Yay Burcu Özellikleri

Yay Burç Yorumları

Yay burcu insanları pratik yolları kolayca bulan ve birçok konuda diğer insanlara göre daha kısa sürede uzmanlaşıp sorunlarını halledebilen kişilerdir. Yay burcu kişiler çok zeki kişilerden oluşur ve zekasını çok iyi şekilde yönlendirebilirler. Bir durum kolayca kavrayarak sahip oldukları beceriler sayesinde her işin üstesinden kalkabilirler. Çok fazla detaya girmezler ve bir olay üzerinde çok fazla düşünmenden çözüme ulaşmak için olayın içine girerler. Bazen bu dikkatsizce davranışların onların hayatını riske sokabilir fakat o hatadan sonra hayatındaki bazı durumları değiştirmesine sebepte olabilir. Çünkü yay burcu insanları yaptıkları hataları da çabucak kavrayan ve bu hatalarından ders çıkartabilen kişilerdir. Yay burcu insanları çevresindeki insanlara çok içten davranışlar ve aşırı derecede iyimser olmaları onların sevilmesine sebep olur. Arkadaş bulma konusunda hiç sıkıntı çekmez ve kolaylıkla arkadaş edinebilir.

Yay burcu özellikleri 

Yay burcu kişiler özgürlüklerine aşırı derecede düşkünlerdir ve kısıtlandıkları anda bambaşka bir insana dönüşebilirler. Hiç beklemediğiniz tavırlar göstererek sizi şaşırtabilirler. Karşılarındaki kişiler kendisinden yaşça büyük bir yakını da olsa kendisine emir vermesinden pek hoşlanmaz ve aşırı tepkiler gösterebilirler. Yay burcu insanları biraz patavatsız bir kişiliğe sahiplerdir. Çok çabuk sinirlenirler ve ağız dolusu lafları art arda sıralayabilirler. Fakat çabuk bir şekilde de sakinleştiklerinden dolayı bir yandan pişman olabilirler ve karşısındaki kişiye karşı kötü düşünceleri bir anda unutabilirler. Yay burcu insanları tanımadığı bir insanla bile kolaylıkla iletişim haline geçebilir ve düşündüklerini rahatlıkla karşısındaki kişiye aktarabilir. İlişkilerinde birçok kişinin söylemekte zorlandığı sözleri ve ya bir evlilik teklifi ederken bin bir şekle giren kişilerden çok farklı olarak bu işleri saniyeler içinde hiç kasılmadan yapabilirler. Seyahat etmeyi, gönlünün estiğince gezip tozmayı, yeni arkadaşlıklar edinmeyi, yeni yeni bilgiler öğrenip farklı kültürlerle tanışmayı çok severler. Para konusunda elleri çok açıktır ve paralarını hiç düşünmeden israf edebilirler. Milyarlarca lirayı sadece 1 günde yiyebilecek kapasiteye sahiplerdir.

İlgisini çeken birden fazla konu üzerinden aynı anda ilgilenip yeni yeni fikirler ile konuları çok daha iyi geliştirebilirler. Bilmedikleri konuların kalmamasını ve her alanda bilgi sahibi olmayı istediklerinden çok fazla araştırma yaparlar ve her yeri görmek isterler. Aşırı derecede meraklılardır ve yay burcu kadınlarında bu meraklar onları dedikodu yapmaya yöneltebilir. Yay burçları ilgilendikleri konularda her ne kadar çok uzun süre durabilseler de eğer ki bir konu ilgisini çekmeyecek bir konu ise bunu açıkça dile getirebilir ve bu durumdan hiçbir sıkıntı duymaz. Yaylar çok enerjik bir yapıya sahip olan kişiler olduklarından dolayı tüm sporlarda başarı sağlayabilecek kapasitede olup 1 den fazla spor branşı ile aynı anda uğraşabilirler. Kendilerine çok güvenirler. Bu durumunda onların kendisini başarıya götüren felsefe olduğunu bilirler.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.