Yakınlaşma Problemleri ve Cinsel Yaşam

Yakınlaşma Problemleri ve Cinsel Yaşam

Dünyanın kuruluşundan itibaren hayatımızda çok önemli bir yer tutan cinsellik ve karşı cinsle yakınlaşma bizim için her açıdan büyük önem taşımaktadır. Bununla birlikte bu konuda karşılaşılan sorunlar da bizim için bir o kadar büyük hale gelmiştir. İnsanlar bu konudaki sorunlarını diğer sorunlardan daha büyük görmektedir.

Günümüzde bu konuda erkekler için karşılaştığımız en büyük problemlerden biri erken boşalmadır. Bu durum erkeğin ilişki sırasında vaktinden önce ereksiyon olmasıdır. Bu durum her erkek hem de kadın için sorun yaratmaktadır. Cinsel ilişkinin temel mantığı olan zevk alma duyusu erkenden ortadan kalkmaktadır. Ayrıca  bu durum erkek için büyük bir psikolojik baskı kurmaktadır, bu durumdaki erkeklerin psikolojik olarak olumsuz yönde etkilendiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Ve bu psikolojik bozukluk ciddi boyutlara ulaşabilmektedir.  Erkek bu hastalık sonucunda kendine güvensiz ve çekingen bir tavır almakta dış dünyadan kendini soyutlamaktadır.

Bu durumda erkeğin partnerine büyük görev düşmektedir çünkü bu hastalık bedensel olduğu gibi psikolojik de olabilmektedir. Bu yüzden erkeğin partnerinin doğru ve anlayışlı yaklaşımı erkek için büyük önem taşımaktadır. Erkek sorunu psikolojik ise bu sıkıntıyla baş edebilecek duruma gelecek hatta belki tamamen iyileşecektir. Bu konuda erkeğin kendine bakışı ve kendine karşı aldığı tavır da oldukça önem taşımaktadır. Erkek kendine güvenini yitirip kendini psikolojik bunalımlara sürüklerse sorun daha ciddi boyutlara taşınabilir, bu yüzden erkek bunun sadece bir hastalık olduğunu ve doğru tedavi ya da yaklaşımla atlatabileceğini aklından çıkarmamalıdır.

Bu hastalığın tedavisi oldukça karmaşıktır çünkü asıl sorunun psikolojik mi yoksa bedensel mi olduğunu tespit etmek oldukça zordur. Bunun tespiti ancak uzman doktorlar tarafından gerçekleştirebilir fakat bu hastalığa yakalanan çoğu erkek utandığı ya da çekindiği için bu tarz müdahalelere sıcak yaklaşmamaktadır. Bu da erkekleri alternative tıpa yöneltmektedir. Fakat alternative tıp adı altında bu hastalığın ilacı olarak piyasaya sürülen her ilaca güvenilmemelidir, fayda sağlamak yerine erkek için çok daha zararlı da olabileceği bilimsel olarak kanıtlanmış bu ürünler asla uzman doktor kontrollerine tercih edilmemelidir.

Tıp dışında bir yolla bu soruna engel olmak istiyorsanız sizzler için satışını yaptığımız spreylerden kullanabilirsiniz. Bu spreyler bakanlık onaylı olup hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Bir çok insandan aldığımız sıkça sorular arasında geciktirici sprey yan etkisi olup olmadığı kullanmamız sonucunda biyolojik bir hastalığa yakalanabilecemizi sordular. Hiçbir hastalığa vey an etkiye yol açmayacağını üretilen labratuvar ortamlarında yapılan deneylerle belgeleyerek ispatlanmıştır. Kullanıcılardan istediğimiz yorumlarda da bunu anlayabilirsiniz. Gelen yorumlarda işe yaradığını ve sorun yaşamadıklarının altını çizmişlerdir. Hatta uzun zamanlı bir müşterimizden gelen yorumda da yıllardır kullanmasına karşın hiçbir şey yaşamadığını ve erken boşalmanın önüne geçtiğini söylemiştir. Sizinde böyle bir sorununuz varsa tek yapmanız gereken bize ulaşarak geciktirici spreyler ’e sahip olmak ve ilişkilerinizden maksimum zevk almaya başlamak olacaktır.

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.