VAZGEÇİLMEZ BARBİELER

VAZGEÇİLMEZ BARBİELER

Merhaba, çok yakından tanımadığınız bir kız çocuğuna hediye almanız gerekiyor öyle mi? Nelerden hoşlandığı konusunda tam bir fikriniz yok, ayrıca bu işe çok zaman harcamak istemiyorsunuz. Size küçük bir sır verelim. Hiçbir kız çocuğu barbi bebeklere hayır diyemez. Gördüğünüz ilk oyuncakcı mağazasına gidin ve bir barbi bebek alın. Böylece gününüz hediye arayarak geçmemiş olacak. Ayrıca minik kızımızın bebeğini aldığında çok sevindiğini görünce ne kadar isabetli bir karar verdiğinizi görmüş olacaksınız. Günlük hayatta bu gibi durumlarda barbie her zaman birer kurtarıcı olmuştur.
Aynı durum bilgisayar oyunları için de geçerlidir. Bilgisayar oyunu oynamak isteyen bir çocuk bazen kararsız kalabilir. Özellikle de yaşı küçük ise. Bir türlü bir oyunu beğendiremezsiniz. Bir oyun açılır. Beğenilmez kapatılır bir diğeri açılır. Bir türlü oyun oynanmaya başlanılamaz. Sahip olunan boş zaman biter ama ne sevgili kız çocuğumuz nede ona eşlik eden büyüğümüz mutlu değildir. Oyun oynayıp eğlenmiş, rahatlamış olmak yerine daha da sinir ve stres olmuşlardır. Kesinlikle planladıklarının dışında ve çok kötü zaman geçirmişlerdir. İşte böyle kararsızlık anlarında barbie oyunları kurtarıcınız olacak.
Sitemizdeki barbie bebek oyunları tam istediğiniz gibi. Barbielerimizi denize, ormana, okula, gezmeye, baloya götürebilirsiniz. Beraber bebek bakımı yapabilirsiniz. İstediği kıyafetleri seçmesinde ona yardımcı olabilirsiniz. Barbienin en yakın arkadaşları ile birlikte çok keyifli zaman geçirebilirsiniz. Sevgili barbiemiz bazen tatil valizini hazırlarken yardıma ihtiyaç duyabiliyor. Bazen de heyecanlı düğün hazırlıkları esnasında güvenebileceği birinin yanında olmasını istiyor. Belki de barbienin moda editörü olacaksın.
Sitemizde en güncel barbi oyunları, konularına göre ayrılmış ve rahatça oynayabileceğiniz gibi tasarlanmıştır. Haydi çocuklar oyun başına geçin.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.