Vaser Hi-Def ile Kaslı Vücut

  • Yaşam
  • 922 kez görüntülendi

Vaser Hi-Def ile Kaslı Vücut

Leyla Arvas, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezuniyetinden sonra doktorasını tamamlamıştır. 2008 yılında ise Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik uzmanlığı eğitimi aldıktan sonra görevine başlamıştır. Leyla Arvas, plastik cerrahi alanında aldığı eğitimlerle kendine geliştirmiş ve oldukça başarılı operasyonlara imzasını atmıştır. Leyla Arvas farklı ülkelerde aldığı eğitimlerle çağın gerektirdiği donanıma ulaşmıştır. Operasyonlarını son teknolojiye uygun şartlarda yapan uzman doktor, gerek bilgi birikimi ve gerekse deneyimleriyle idealist bir çizgi çizmektedir. Birçok yurtdışı ve yurtiçi kongreye katılan uzman doktor uluslar arası bir akademik kariyere sahiptir.

Vaser Hi-Def yani diğer bir adıyla High Definition Vaser Liposculpture, bir liposuction tekniğidir. Liposuction ile arasındaki fark ise bu tekniğin geleneksel liposuctiona göre daha çok estetik görünüm amaçlı tercih edilmesidir. Geleneksel liposuction yöntemiyle vücuttaki genel yağ fazlalığını almak hedeflenirken bu yöntemde ise vücut kaslarının belirginleşmesi amaç edilmektedir. Daha çok erkekler tarafından tercih edilen bu yöntemle kısa sürede zinde ve fit bir vücuda kavuşmak mümkündür. Vaser Hi-Def ile istediği vücuda sahip olan bireyler arasında erkekler olduğu kadar kadınlarda bulunmaktadır. Çağımızda kadınlarda erkekler kadar sıkı bir vücut için uğraşmaktadır. Özellikle yaz aylarında sıkı bir vücut için tercih edilebilecek bu yöntemle istenilen görünüme ulaşmak çok kolay. Vaser Hi- Def ile kolayca istenilen vücut hatlarına sahip olunabilmektedir.

Vaser Hi-Def sonuçları oldukça başarılıdır. Kişiler bu operasyondan sonra istedikleri vücut hatlarına ulaşabilmektedir. Kas gölgelerini belirginleştiren bu yöntemle kadın erkek pek çok kişi mükemmel sonuçlara ulaşmaktadır. Vaser Hi-Def sonuçları oldukça çabuk görülen bir yöntemdir. Bölgesel yağ çekme yöntemiyle yapılan bu operasyonda kişiler kolayca normal hayata adapte olabilmektedir. Vaser Hi-Def sonuçları oldukça başarılıdır. Bu başarı kişilerin mantıklı istekleriyle doğru orantılıdır. Uzman kişiler tarafından gerçekleştirilecek operasyonlarla başarılı sonuçlar elde edilebilir. Uzman bir plastik cerrah tarafından yapılan bir operasyon ile kısa sürede istenilen sonuca ulaşılabilir. Burada emin olunması gereken operasyonu gerçekleştirecek kişinin bu konuda uzman kişi olmasıdır. Uzman kişiler tarafından güvenle gerçekleştirilebilecek bu operasyonla mükemmel sonuçlara ulaşmak mümkündür.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.