Ünlülerden Zayıflamak İçin Tüyolar

Ünlülerden Zayıflamak İçin Tüyolar

Değerli okurlarımız bu yazımızda ünlüler formlarını nasıl koruyorlar bunlarla ilgili ipuçlarını sizlerle paylaşacağız.

Kristin Cavallari : Hamileliğinde bile fazla kilo almayan ünlü yıldız eski formuna da çok kısa bir sürede ulaştı. Kristin Cavallari formunu suya borçlu olanlardan. Bol su tüketerek formunu koruyan yıldız gün boyu su ve bitki çaylarını tükettiğini belirtiyor.

Lea Michelle : Son zamanlarda yıldızı parlayıp meşhur olan oyuncu Lea Michelle formunu protein miktarı yüksek süt ve süt ürünlerinden oluşan besinlere borçlu olduğunu belirtiyor. Süt ve süt ürünlerini çok sık tüketen yıldız oyuncu her yemekte yarım porsiyon bu besinlerden tükettiğini ve kilosunu bu şekilde koruduğunu söylüyor.

Heidi Klum : Fındık – Fıstık türü atıştırmalık yiyecekleri hiç eksik etmediğini belirten yıldız formunu stressiz bir yaşam ve düzenli uyku uyumaya borçlu olduğunu belirtiyor.

Stacy Keibler : Formunu korumak için çok hareket edip, asansör kullanmadığını, günde en az üç kat inip çıktığını, arabasını gideceği yerden birkaç sokak öteye park edip yürüyerek gittiğini ve günde 15 dakika kafasına göre dans ettiğini belirten yıldız bu şekilde formunu koruyor.

Bethenny Frankel : Oyuncu hazır yemeklerden uzak kalmasının formunu korumada çok etkili olduğunu söylüyor. Ev alış verişi yaparkende asla tatlı ve kalorili gıdalar almadığını belirtiyor.

Şüphesiz formu korumak için yüzlerce yöntem mevcut. Temelinde yatan mantık ise Alınan kalorinin, harcanan kaloriye eşit olması gerekiyor. Sizde tüketiminizi harcadığınız enerjiye göre yaparsanız formunuzu rahatlıkla koruyabilirsiniz.

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.