Umutsuz Ev Kadınları Oyuncuları

Umutsuz Ev Kadınları Oyuncuları

Bildiğiniz üzere geçen sene televizyon ekranlarıyla buluşan ve birçok kadın tarafından takip edilmeye başlayan umutsuz ev kadınları dizisi yayına girdi. Bayanlar tarafından oldukça fazla sevilen bu dizi hali hazırda yayın sürecine devam etmekte ve ilgiyle izlenmektedir. Yurtdışında yayınlanan “Desperate Housewifes” dizisinden esinlenerek yapılan ve onunla aynı adı taşıyan “” dizisinden bahsediyoruz. Dizi bu kadar ilgiyle takip edilince ve bu takipçiler özellikle bayan olunca, haliyle dizideki oyuncuların kıyafetleri de oldukça ilgi çekiyor.

Özellikle 2012 yılının Kasım ayında internette satışa çıkan umutsuz ev kadınları kıyafetleri yoğun ilgi gördü ve online alışveriş sitesi olan bir site üzerinde bu kıyafetler hızla tükendi. Bu da diziye ve dizide giyilen kıyafetlere ne kadar ilgi olduğunu göstermeye yetti. Dizideki karakterlere baktığımızda, farklı özelliklerde kişilikler bulunmakta. Her biri modayı takip eden ayrı karakterleri gördüğümüz dizide moda ikonu olarak şu an Zeliş karakteri takip ediliyor. Evrim Solmaz’ın kıyafetleri bir çok kişi tarafından beğenilmekte ve internetteki online alışveriş sitesinde satışa çıktığı anda en fazla ilgiyi çekmektedir. Arkasından, Songül Öden’in canlandırdığı Yasemin karakteri gelirken, en az ilgiyi ise Ceyda Düvenci’nin oynadığı Elif karakteri çekmekte.

Dizide eski mankeni ve modayı yakından takip eden birisi olarak canlandırılan Zeliş karakteri, modayı yakından takip etmesi ve kıyafetleri oldukça özenli seçtiğinden en çok ilgiyi çekmekte. Her dizi bölümünde kendine has bir tarz yaratan Zeliş karakteri, yani Evrim Solmaz günlük yaşantısında da aynı özenli giyimine dikkat ediyor ve kendine has üslubuyla güzel kıyafet kombinlerini yaratabiliyor.

Gelen Aramalar:umutsuz ev kadınları oyuncuları,umutsuz ev kadinlari,ev moda

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.