Ümraniye Ariston Servisi

  • Yaşam
  • 837 kez görüntülendi

Ümraniye Ariston Servisi

Ümraniye bölgesinde beyaz eşya ve kombi servis hizmetleri veren firmamız arızalara aynı gün içinde yerinde müdahale etmektedir. Ariston marka cihazlara garantili tamir hizmeti veren firmamız daima sizlerin yanında. Sorunlara getirdiğimi kalıcı ve pratik çözümler ile sizlerin sorunlarına 1 yıl garantili çözümler sunuyoruz. Ümraniye ariston beyaz eşya servis şubemiz Ariston marka tüm beyaz eşya cihazlarını tamir etmektedir. Ayrıca kombi birimimiz sayesinde kombilere de bakım, onarım hizmetleri veriyoruz.

Ümraniye Ariston Servisi

Ümraniye’nin tüm semtlerinde teknik servis olarak faaliyet gösteriyoruz. Son derece titiz çalışan teknik kadromuz ile arızalı cihazlarınızı yerinde, sizlerin gözü önünde tamir ediyoruz. Kesinlikle orijinal yedek parça kullanıyoruz ve parçalara 1 yıl garanti veriyoruz. Sizde garantili onarım hizmeti almak için servisimizden destek alabilirsiniz.

Ariston Beyaz Eşya Servisi

Çamaşır Makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın, ocak, buzdolabı ve derin dondurucular için tamir hizmeti veriyoruz. Bir evde bulunması gereken beyaz eşya cihazlarının hepsini garantili bir şekilde tamir ediyoruz. Ariston marka cihazlara özel servis olarak müdahale eden firmamız yetkil servis değildir. Özel teknik servis hizmeti almak için Ümraniye Ariston Servis firmamızdan destek alabilirsiniz.

Kaynak : http://www.umraniyearistonservisi.com/
 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.