Uğurmumcu’ da Arçelik Servisi ve hissettiklerim?

  • Yaşam
  • 576 kez görüntülendi

Uğurmumcu’ da Arçelik Servisi ve hissettiklerim?

Uğurmumcu’ da Arçelik Servisi ve dayanılmaz çilem?

2011 senesinde Arçelik fırınım aniden bozuldu. O saatte ne yapabilirim. Bir tanıdığımın Arçelik Servisiniaradım geldi. İşinde uzman bir teknisyen bekliyordum. Devam edeceğim ama altta!?.

Arcelik celik celiknaz Biblo Ana 627 2 Uğurmumcu’ da Arçelik Servisi ve hissettiklerim?

Şeyy ben… Gıcık olsamda İçerenköy’ de bulunmaktayım. Teknisyenler İstanbul’ dan yol aldılar, en sonunda buyurdular. Ustalar klimamı çalıştırıp onarmaya uğraştılar. Sorun bulundu!. Olmadı burda yapamayacaklarını ve Götüreceğiz dedi usta.

Para tuzağı, makinemi götürdüler ve yapıp getirdiler. Çekmeköy’ de ve diğer semtlerdeki Bosch servis ustaları mumtazam çalıştılar, tebrik etmeden duramadım. Herkese söylediğim şey çok paranız yoksa, yetkili servise para yetiremiyorsanız, Üsküdar’ da servislere arızalı ürünü yaptırmaktan çekinmeyin, çokça dikkali olun.

POP616B10 Uğurmumcu’ da Arçelik Servisi ve hissettiklerim?

Yanlış anlamayın, malın iyisini almalı, tecrübe edindim. İnternete girmek zor olmasa gerek. İnternet varsa dert yok. Her zaman aldığım ürünün hataları olabiliyor, bazı markalar Bosch gibi test edip denemelerden geçirmeden ürünlerini piyasaya sürebiliyor ve mağduriyetler gelip buluyor. Saygıdeğer arkadaşlar mağdur olmamak için uzun uzadıya araştırmalar yapıyorum, ben işimi bilirim arkadaş!? Az çok tanıyanlar pinpirikli bir başkan olduğumu düşünebilir, buyum ben arkadaş. Sizede tavsiyem araştırmadan ürün almamanız.

Görüşürüz. İnstagram hesabımız aktif, bizi ordan da takip edebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.