TOYOTA COROLLA

  • Yaşam
  • 675 kez görüntülendi

TOYOTA COROLLA

 

Toyota Corolla müşterilerimizin beğendiği ve takdir ettiği bir araba modeliyle yine karşınızda. Toyota her zamanki kalitesi ve ustalığıyla oldukça estetik ve teknik anlamda sağlam sorun çıkartmayan modellerle yeni bir açılım yaptı. Toyota corolla sıfırfiyatları itibariyle de oldukça ekonomik ve kullanışlı bir yapıya sahiptir. Corolla sıfır fiyatlarına bakacak olursak şöyledir.

İnceleyecek olursak Toyota sıfır fiyatları mesela 16 Active 2014 modeli 66150 TL fiyatına sahiptir. Bir başka model olan 16 Premium 71490 TL fiyatına sahiptir. 16 Touch 62150 TL fiyatına sahiptir. Yani Toyota Corolla fiyatları itibariyle yeni modelleri oldukça uygun bir meblağda satışa sunulmuştur. 0 araba fiyatları ile araçlar oldukça rahat ve konforlu bir yolculu sağladığı gibi daha estetik ve şık bir görünüme de sahip olmuştur. Sıfır bir Toyota Corolla almak isteyen müşterilerimiz hemen Toyota bayilerine giderek son model bir Toyota Corolla ile yolculuk yapma deneyimini yaşayabilir ulaşım esnasında sıkılmak yerine keyifli ve eğlenceli bir hal alabilirsiniz.

Toyota Corolla modellerini geliştirmekle kalmayıp fiyatları konusunda da müşterilerine oldukça kolaylık sağlayacak bir rakam yapmıştır. Sizde hemen bir Toyota Corolla rahatlığıyla hayatınızı kolaylaştırabilir rahat bir yaşam sürerek konforu da yanınızdan eksik etmeyebilirsiniz. Çünkü Toyota Corolla’nın tüm modellerinde konforu eksik etmediği gibi müşterilerine karşı sorumluluk bilincini kaybetmeden hizmet etmektedir. Toyota ile yolculuk artık çok renkli.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.