Toshiba Klima Servis İstanbul

Toshiba Klima Servis İstanbul

En kaliteli olanı sunmak ve bu sektörde farklı olmak, fark yaratmak için elimizden gelenin daha fazlasını Toshiba özel teknik servis ailesi olarak yaptığımızı düşünüyoruz. Servis ekibimiz üniversite mezunu arkadaşlarımızdan oluşuyor ve işçilik hakkında gerekli tecrübelerini en iyi yerlerde staj yaparak ve yetkili servis firmalarında çalışarak kazanmışlardır.

Toshiba Klima Servis Merkez : 444 1 494

Özel servis tecrübesi önemlidir ve bünyemizde çalışan arkadaşlarımız da bunu en iyi şekilde yansıtmaktadır. En sık kullandığınız ve özellikle evlerinizde en büyük yardımcılarınız olan beyaz eşyalarınız için Toshiba özel teknik servis firması, servis konusunda ilk adresiniz olmalıdır. Gerekli bakım, onarım ve haliyle montaj işlemleri için güvenilir bir adres arıyorsanız çağrı merkezi numaralarımızı tuşlamanız yeterli olacaktır.

Ürünlerinizde meydana gelen arızalanma, ya da gerekli parça değişimi firmamız tarafından kısa sürede çözümleniyor. Parça değişimlerinde Toshiba ürünlerinin orijinal parçaları depolarımızdan temin ediliyor. Zaten sizler arızadan bahsettiğiniz anda donanımlı araçlarımıza gerekli parçalar yerleştirilmiş oluyor ve servis anında herhangi bir sorunla karşı karşıya gelinmiyor.

Servis hizmetlerinin yoğun olduğu bu dönemlerde gerekli önlemleri alıyoruz. Servis ağlarımızı daha da genişletiyor ve araç filomuzu yeni araçlarla destekliyoruz. Uzman kadromuz ve teknikerlerimiz gerekli parçalara ve servis bilgilerine hakim. Sormak istediğiniz sorular varsa eğer bunu teknik servis arkadaşlarımıza dilediğiniz gibi sorabilir ve bu soruların yanıtlarını tatmin edici şekilde alabilirsiniz. Toshiba özel teknik servis firması siz değerli müşterileri için artık hafta sonları da hizmet veriyor. Sitemiz: http://www.toshibaservis.co

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.