Tesettür Gelinlik Modelleri 2013

Tesettür Gelinlik Modelleri 2013

Düğünlerin genellikle yaz aylarında olmasından dolayı şimdilerde bir çok evlenecek bayanı gelinlik seçme telaşı sardı bile. Bu yıl hangi gelinlikler moda, aradığım gelinliği bulabilecek miyim, gelinlik fiyatları ne kadar gibi bir çok soru hem gelin olacaklar fiyat konusunda ise damat olacakları düşündürmeye başladı.

Gelinlik seçiminde tesettürlü bayanların açık giyinen bayanlara göre işleri daha zor gibi gözüküyor.  Tesettürlü bayanların genel şikayeti tam aradıkları gibi kapalı gelinlik bulamamak ve tesettür gelinlik çeşitlerinin az olması. Fakat geçmişe nazaran bir iyileşme söz konusu. Geçmişte tesettür gelinlik kavramı olmamakla birlikte açık gelinlikler tesettürlüye çevrilmeye çalışılıyordu. Şimdi fazla model çeşitliliği olmasa bile tesettürlü gelinlik modellerini bulmak mümkün. Özel sipariş gelinliklerin pahalı olması sebebiyle hazır gelinlikler daha çok rağbet görüyor. Tabi imkanı olanlar kendi istedikleri gelinliği özel olarak hazırlatabiliyor.

Her genç kızın hayalini süsleyen 2013 Tesettür Gelinlik Modellerini sizler için derledik. Umarım beğenirsiniz. Modayisev.

 

2013 Tesettür Gelinlik Modelleri

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.