Telefon dinlemesi yapmak için ne gereklidir?

  • Yaşam
  • 584 kez görüntülendi

Telefon dinlemesi yapmak için ne gereklidir?

Telefon dinlemesi yapmak için haklı sebepleri bulunan kimseler, bu noktada hangi kurum ve kuruluşlardan yardım almaları gerektiği noktasında arayışa girerler. İnternet üzerinden satış yapan ve ülkenin dört bir yanına casus dinleme yazılımı yüklenmiş cep telefonu satan firmalarla anlaşan kişiler, mutlu bir şekilde telefon dinleme nin tadını çıkarabiliyorlar.
Telefon dinlemesi yapmak için öncelikli olarak casus cep telefondu dinleme yazılımı satın almanız gerekecektir. Söz konusu bu yazılım, paket olarak cep telefonuna yüklü bir şekilde cep telefonu olarak tarafınıza satılır. Yani sadece yazılımı satın alabilmeniz söz konusu değildir. Nokia, iPhone, Samsung ve HTC başta olmak üzere hemen her üreticinin modeliyle uyumlu olan bu yazılım; etkili bir dinleme olanağı sunar.
Telefonu satın aldıktan sonra da hediye paketi yaparak telefon dinlemesi yapmak istediğiniz kişiye hediye etmeniz yeterli. Kişi telefonu farkında olmadan kullanırken tüm kişisel bilgileri, SMS ve arama kayıtları internet paneli üzerinden erişilebilir hale gelecektir. Siz de bu sayede istediğiniz hemen her bilgiye kolaylıkla ulaşabilme imkanını elde etmiş olacaksınız.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.