Telefon Dinleme Programı

Telefon Dinleme Programı

Şimdiye Kadar Geliştirilmiş En İyi Casus Telefon Telefon Takip Programı Olan CARRİER-IQ PRISM (Prizma ) Dünyaca Ünlü Mobil istihbarat Şirketi Olan CARRİERIQ 400 e Yakın Çalışanıyla yaklaşık 3 Yıllık Çalışma Sonucu Ortaya Çıkardığı PRISM ( Prizma ) Amerika’da Haberlere ve Gazetelere Konu Olan Telefon Takip Programının Manual Upload ( Elle Yükleme ) Versiyonudur…

Yalnızca www.sanalcasus.net ile Türkiye’de Satışa Sunulan CARRİERIQ PRISM Size Kusursuz Muhteşem Takip Olanağı Sağlayacaktır… Hedef Telefonda En Ufak Belirti Göstermeyen Tamamen Gizli Çalışan Sistem Sizi Hiç Bir Şekilde Deşifre Etmeyecektir..

Ortam Dinleme

Hedef Telefonda Kesintisiz Ortam Dinlemesi Yapabilirsiniz Anlık Takip İmkânı Olmayanlar İçin Programın
Geliştirilmiş Bir Başka Özelliği Sayesinde Çocuğunuzun Gün İçindeki Komuşmalarnı Müsait olduğunuzda Ses Dosyalarını Bilgisayarınıza İndirip Dinleye Bilirsiniz.

Resim Video Ve Ses Dosyası Takibi

Takip Edilen Telefonun Galerisindeki Tüm video ve Resimleri ve Ses Uzantılarına Ulaşabilirsiniz.

Telefon Dinleme

Çocuğunuzun Telefonunuza Anlık Takip İmkânı Olmayanlar İçin Programın Geliştirilmiş Bir Başka Özelliği Sayesinde Çocuğunuzun Gün İçindeki Konuşmaların Müsait olduğunuzda Ses Dosyalarını Bilgisayarınıza İndirip  Yapabilirsiniz.

Sim Kart Takibi

Cep Telefonlarda Bulunan ve Herkes Tarafından SIM Kart Diye Bilinen Orijinal Açılımı SCT Olan (SIM CARD TRACKING) GSM Operatörlerinde Bulunan SHORT Message Service Desteğiyle Hedef Telefon Sim Kart Değişse Bile Size Haber Verir.

Arama Ve Aranma Geçmişi

Çocuğunuzun Telefonunda Bulunan SUBSCRIBER IDENTITY MODULE Özelliği Yaptığı Çağrıların Arama Yönüne Doğru Gelen ve Giden Aramaların Süresini Rehberdeki Kayıtlı İsmiyle Ya da Numaralarıyla Birlikte Detaylı Olarak Görebilmenize Olanak Sağlar.

BBM Mesajların Takibi

Çocuğunuzun Telefonuyla Sosyal Medya üzerinden Yaptığı BBM Mesajlarını Görebilir Rehberdeki Kayıtlı İsmiyle Ya da Numaralarıyla Birlikte Detaylı Olarak Takip Olanak Sağlar.

Mesaj ( SMS ) Takibi

Hedef Telefona Yüklenen Programın Diğer Bir Özelliği İse Mesaj ( SMS ) Takip Programı Kısa adı F-US (FOLLOW-UP SMS) Takip Edilen Kişinin Yaptığı SMS Mesajlarını GSM Operatörlerinde Bulunan SHORT Message Service Özelliği Sayesinde Size Takip Olanağı Sağlar. (FOLLOW-UP SMS) Yani Telefonda yapılan SMS Mesajlarının Kopyasını Gizlice Hiç Bir Belirti Olmadan Kayıt Eder Firmamızın Sizi Yönlendireceği Kullanıcı Paneli ve Şifresiyle Giriş Yaparak SMS Mesajlarını Okursunuz.

E-Mail Takibi

Çocuğunuzun Telefonuyla Yaptığı E-mail Hareketlerini Görebilir Telefonunda Açtığı Tüm Gelen Giden Tüm E-Postalarını ve Eklentilerini Detaylı Olarak Takip Olanak Sağlar.

GPS Yer Tespiti ve Konum Bilgisi

Takip Edilen Hedef Telefonun Bulunduğu Lokasyon Bilgisini ve Yerini Nokta Atışı Olarak Görebilirsiniz. Cep Telefonlarında Bulunana Kısa Adı PT Olan (PERSONNEL TRACKING) Takip Edilen Kişinin Bulunduğu Yeri Mobil Telefonlarda Bulunan GLOBAL POSITIONING SYSTEM Özelliği ve GSM Operatörlerinde Bulunan 3G İnternet Sağlayıcı Özelliği Yardımıyla Çok Az Sapmayla Yerini Tespit Edebilirsiniz.

MMS Takibi

Hedef Telelefonda Alınan ve Gönderilen Mültimedya ( MMS ) mesajları görebilme İmkanı saglıyor..

Telefon Rehberi Takibi

Hedef Telefonun Rehberindeki Kayıtlı Tüm Numaraları ve İletişim Bilgilerini Görebilme İmkanı Sunar.

Web Geçmişi Takibi

Programın Web Geçmişi Takibi Özelliği Sayesinde Çocuğunuz Cep Telefonundan Girilen Her
İnternet Sitesini Tek Tek Görebileceksiniz ve İnternet Geçmişini Rahatlıkla İnceleyebileceksiniz.

Facebook Takibi

Takip Edilen Telefondaki Facebook Mesajlarını Resim Hareketlerini Detaylı Olarak Görebilirsiniz..

IMessage Mesaj Takibi

Çocuğunuzun Telefonuyla Sosyal Medya üzerinden Yaptığı I-Message Hareketlerini Rehberdeki Kayıtlı İsmiyle Ya da Numaralarıyla Birlikte Detaylı Olarak Takip Olanak Sağlar.

Line Mesaj Takibi

Çocuğunuzun Telefonuyla Sosyal Medya üzerinden Yaptığı LINE Mesajlarını Görebilir Rehberdeki Kayıtlı İsmiyle Ya da Numaralarıyla Birlikte Detaylı Olarak Takip Olanak Sağlar

Sahte Sms Gönderme

Çocuğunuzun Hedef Telefonundan her hangi bir kişi adına bir başkasına kısa mesaj gönderme özelliği.

Skype Mesaj Takibi

Çocuğunuzun Telefonuyla Sosyal Medya üzerinden Yaptığı skype Mesajlarını Görebilir Rehberdeki Kayıtlı İsmiyle Ya da Numaralarıyla Birlikte Detaylı Olarak Takip Olanak Sağlar.ktedir..

Viber Mesaj Takibi

Çocuğunuzun Telefonuyla Sosyal Medya üzerinden Yaptığı Viber Mesajlarını Görebilir Rehberdeki Kayıtlı İsmiyle Ya da Numaralarıyla Birlikte Detaylı Olarak Takip Olanak Sağlar.

Whatsapp Mesaj Takibi

Çocuğunuzun Telefonuyla Sosyal Medya üzerinden Yaptığı Whatsapp Mesajlarını Görebilir Rehberdeki Kayıtlı İsmiyle Ya da Numaralarıyla Birlikte Detaylı Olarak Takip Olanak Sağlar.

Satış Ve Satış Sonrası Destek

* CARRİER-IQ PRISM ( Prizma ) Telefon Takip ve Dinleme Programını Tavsiye Edilen Fiyat ve Yazılım Garantisiyle Firmamızdan 12 taksit İmkanıyla Satın Alabilirsiniz.

* CARRİER-IQ PRISM ( Prizma ) Telefon Takip ve Dinleme Programını ve Detaylı Türkçe Kullanım Kılavuzu Sipariş Verdiğiniz Andan İtibaren Ortalama 20 Dakika Gibi Kısa Bir Sürede e-mail(e-posta) Adresinize Gönderilecektir http://www.sanalcasus.net/telefon-dinleme-programi/.

Önemli Not: E-mail paneline gelen ve giden her sms kaydı, yer tespiti, arama bildirimleri ve sim kart değişikliklerini e-mail paneline gizlice gönderir bu verilerin ücretlendirilmesi takip edilen kişinin faturasına ya da kontörüne yansır bu ücretlendirme yi önlemek için takip edilen kişinin hattına internet paketi almanızı öneririz örneğin 1 gb internet paketi ve 1000 sms paketi gibi.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.