Telefon dinleme programı satın almak

  • Yaşam
  • 727 kez görüntülendi

Telefon dinleme programı satın almak

Şirket içi bilgi güvenliğini sağlamak hemen her patronun esas amaçları arasında yer alır. Rakip firmalara karşı nasıl bir pozisyon alınacağı bilgisi rakip firmanın eline geçerse çok olumsuz sonuçlar meydana gelebilir. Bu tür bilgi sızıntıları meydana geldiği zaman bilgiyi sızdıran kişinin kimliğini bulmak da bir hayli zor olacaktır. Özellikle birçok kişinin çalıştığı kurumlarda… Peki bu sorunun üstesinden nasıl gelinir? Ne tür bir önlemle bu sorun aşılabilir? Cevabımız casus telefon dinleme programı olacaktır!
Yurtdışından ithal edilen casus telefon dinleme programı, programı yüklediğiniz kullanıcının telefonuyla gerçekleştirdiği tüm hareketleri dinlemenize ve internet sitesi üzerinden takip edebilmenize olanak tanır. Bu sayede personeliniz nerede olursa olsun, size telefonda adresiyle ilgili yalan söyleyip söylemediğini anlayabilirsiniz. Harita üzerinde GPS ile lokasyon takibi yaparak doğru adresini öğrenebilir, arama ve SMS kayıtlarına erişerek de şirket içi bilgilerinizi sızdrıp sızdırmadığını öğrenebilirsiniz.
Tüm bunların hepsini oldukça cazip ve uygun fiyatlarla elde edebilmenize olanak tanıyan casus telefon dinleme programı, siz değerli müşterilerin beğenisine sunulmuş durumdadır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.