Tektaş Pırlanta Yüzük Modelleri

Tektaş Pırlanta Yüzük Modelleri

Şüphesiz bütün kadınların sahip olmak istedikleri bir tek taş pırlanta yüzük modelleri vardır akıllarında.Herkesin hayalini süsler. Pırlanta yüzüğü olmayan için küçük bir taşı olsun karatı önemli değil modunda, pırlanta yüzüğe çoktan sahip olanların da isteği artık karatının daha fazla olup taşının büyümesidir. Tabi tektaş pırlanta yüzüğü olanın şansı biraz daha fazladır. Çünkü malumunuz pırlanta fiyatları bir hayli yüksek olmakta çoğumuz sadece vitrinlere bakıp belki bir gün benim de olur cinsinden bir iç çekmekle yetinir. Hatta ve hatta pırlanta modelimizi dahi beğeniriz ilerde alırsak net bir fikrimiz olsun diye. Aman beyler kuyumcu ve pırlantacıların yanından hızla geçmeye bakın yoksa  eve gidene kadar ve hatta birkaç gün sürecek olan dırdırlardan nasibinizi alırsınız. Ama böyle söylüyorum diye sevinmeyin eşlerinizi mutlu etmeyi de bilin yalnız bütçelerinizi aşmayarak. Şimdi bu kısa nasihatlerden  sonra gelelim tektaş pırlanta modellerine. Myragold.com online kuyumculuğu sitesinde bir çok tek taş pırlanta yüzük modelini inceleyebilirsiniz.

Tektaş yüzük almayı düşünüyor veya sürpriz yapmayı planlıyorsanız myragold sitesini incelemenizde fayda var. Bir çok uygun fiyatlı şık tasarımlar arasından seçim yapmanız daha kolay olacaktır. Mesela günlük yaşantısında sadeliği seven  olan bir bayan  için çok şatafatlı bir yüzük seçmeyin, muhtemelen o hanımefendi sade ve şık bir yüzüğü hediye almayı yeğleyecektir. Işıltı ve hareketliliği sevenler içinse daha gösterişli birşey düşünebilirsiniz. Şahsen birine hediye alırken tabi belli bir geçmişiniz varsa günlük yaşantısıyla ilintili hediyeler almayı daha çok seviyorum. Karakterlere, fiziksel ve ruhen özellikleri düşünülerek seçilmeli hediyer. Bu nedenle tektaş yüzük seçimlerinizi ona  göre yapın.Tabi özel gün indirimlerini de göz ardı etmeyin.Bazen ciddi fiyat farklılıkları olabiliyor. Çoğu tek taş pırlanta reklamlarında da görürsünüz indirimleri ve hatta yüzüğün yanında kolye, küpe tarzı hediyeleri de oluyor bu durumlardan istifade edebilirsiniz e tabi bütçeyi de düşünmek lazım.Bunun için myragold.com’u takip edebilirsiniz.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü, dünya kadınlar günü derken beylere büyük görev düşüyor, tabi bayanlarımız da hep erkeklere yüklenmesinler.Siz de mutlu edin beyleri ki yüzümüz olsun hediye almaya değil mi ama… Özel gün dedik ama  önemli bir günü unuttuk tabiki o da evlilik teklifi. Tektaş pırlanta yüzüklerinizi almayı unutmayın.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.