Taksim’in keyfi Three Apples İle Çıkar

Taksim’in keyfi Three Apples İle Çıkar

İstiklal Caddesi dünyaca ünlü markalardan ucuz giysi satan pasajlara kadar alışveriş bakımından büyükçe bir giyim mağazaları kompleksi gibidir.Alışveriş denince ilk akla gelen yer şüphesiz İstiklal Caddesi’dir. Giysi, iç çamaşır, aksesuar, bijuteri, kundura-çanta dükkanları, cadde üzerindeki alışveriş yerlerinin takriben yarısını oluşturmaktadır. Geri kalanları ise bankalar ile neredeyse her türlü damağa ve bütçeye hitap eden çabuk yemek büfelerinden, küresel lokanta zincirlerine, balık lokantaları, muhallebiciler, tatlıcılar ve börekçiler gibi geleneksel tatlara uzanan lokantalar oluşturur. Siz de Three Apples Taksim Residence ile tatilinizi şimdiden planlayın. Three Apples Taksim Residence’ın farkını siz de yaşayın.

Gece eğlenmeyi sevenler için de Taksim muazzam bir yerdir.Gece gezmeleri için ise meyhanelerden türkü evlerine, fasıl mekanlarından rock barlara, striptiz kulüplerinden eşcinsel barlarına kadar uzanan muazzam genişlikteki bir yelpazeye sahiptir.Taksim otel açısından da bir cennettir. Çok sayıda otel Taksim’de yerini almıştır. Bu oteller arasından sıyrılan Three Apples Taksim Residence sizi de cezbedecek. Taksim Residence ile siz de İstanbul’un tadını çıkarın. Cadde ayrıca, tiyatro, sinema, kitabevleri ve sanat galerileri gibi birçok kültür merkezine ev sahipliği yapar. İstiklal Caddesi’nin Nostaljik Tramvay’ı ile tünel ile Taksim meydanı arasında şahane bir kısa yolculuk yapabilirsiniz. Günlük ortalama 2500 yolcu kapasitesiyle turistik bir araç olarak hizmet vermektedir.

Taksim apart dairelerde birer konaklama alternatifi. Apart dairelerde ailenizle beraber tarihi şehrin tadını çıkarın. Taksim apart otelleri merkezi olması dolayısıyla her yere yakındır. Three Apples Elmadağ Residence tam aradığınız otel olacak. İstanbul gezilmeye değer. İstiklal Caddesi üzerindeki tarihi mekanların bir listesinini yapacak olursak: Tünel Meydanı, Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi, Alman Lisesi, Kırım Kilisesi, İsveç Sarayı,Botter Apartmanı, Narmanlı Hanı, Lebon Pastanesi, Rus Federasyonu Başkonsolosluğu, Avrupa Pasajı, Markiz Pastanesi, Timoni Sokağı, Santa Maria Draperis Kilisesi, Terra-Sainte Kilisesi, İtalya Elçiliği binası, Hollanda Elçiliği binası, Vucino Apartmanı gibi yerleri saymak mümkündür.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.