SÜT SAĞIM MALZEMELERİ

  • Yaşam
  • 666 kez görüntülendi

SÜT SAĞIM MALZEMELERİ

Hayvancılıkla uğraşan kişilerin en çok yaptıkları uygulamadan birisi de elbette süt sağımıdır. Süt sağımı çok fazla hayvanın bir arada bulunduğu mezra gibi sahalarda oldukça zahmetli ve zorlu bir işlem olabilmektedir. Koyun, inek, keçi gibi hayvanlardan alınacak sütlerin kalitesi, miktarı daha çok sağım tekniklerine göre belirlenir. Güzel ve etkili bir sağım sonucunda dilediğiniz miktarda süt almak ve memeler tam boşalacağı için bir sonraki gün de aynı verimle süt elde etmek mümkün olmaktadır. Süt sağım malzemeleri kalitesi ile kişiyi yaptığı uygulama esnasında rahat ettirecek, hayvanı ürkütüp strese sokmayacak ve canını acıtmayacak, en yüksek verimi alacak şekilde ve başarılı bir sağım için gereken tüm özelliklere uygun olmalıdır.

Birden fazla hayvanın sütünü sağmak için en son teknoloji ile üretilmiş olan ürünlerimiz, uzun ömürlü olması ve üstün kalitesi ile de en fazla tercih edilen modellerdir. Hem keçi, koyun gibi küçükbaş hem de inek gibi büyükbaş hayvanların sağılmasında en yüksek performansı gösteren bu makineler garantili de olup, gerektiği takdirde yedek parça desteği de verilmektedir. Yine makinelerinizle ilgili en ufak bir problemde yetkili servisler aracılığı ile hasar anında giderilir ve kullanıcı kişi de mağdur edilmemiş olur.

Keçi ve koyunlar için çifli sağım makinesi iki koyunun aynı anda sağılmasını sağlar. Yine tekli sağım makineleri de aynı performans ve güçtedir. Dilerseniz, çift güğümlü sağma makinesi ile aynı anda birden fazla koyunu sağarak kısa sürede verimli bir sağma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Çok kalabalık sürülere sahip olanlar için 4 tane keçi veya koyunu aynı anda sağmaya olanak veren 4’lü sağma makinesinde de toplamda 60 litre kapasiteli güğümler bulunmaktadır. Bu güğümler sayesinde bir defada tüm sürüyü sağabilmeniz mümkündür. Geniş hacmi ile kap değiştirmeden sağım yapmanıza olanak veren bu makine ile aynı anda 4 işlemi birden gerçekleştirip üstün bir verim alabilirsiniz. Sadece süt sağım makinelerini değil, sağım ile alakalı her türlü kap, araç gereci de burada bulabileceksiniz. Etkili ve kaliteli sağım için siteye göz atın.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.