Son trend: Kurukafa modası

Son trend: Kurukafa modası

Moda ikonları 2013 yılının, zımbaların ve çivilerin yılı olacağının sinyalini vermişti. Zımba ve çivi detaylarının yanı sıra; deriler, farklı dokulardaki kumaşlar ve danteller de öne çıkan detaylar arasında. Bu yıl sık sık zımbaları kullanacağız. Sadece ayakkabı ve çantalarda değil, aklınıza gelebilecek her türlü parça zımbalarla süslenmiş olacak. Zımbaların yarattığı bu rock-metal rüzgârını tamamlayan bir detayı da bu yıl vitrinlerde sıklıkla göreceğiz. O da şüphesiz ki, kurukafalar.

Bir dönem sadece belli grupların kullandığı kuru kafa detayları, uzunca bir süre kabul görmemiş ve hoş karşılanmamıştı. Ancak kuru kafalar 2013 yılına damga vurmayı başaracak gibi görünüyor. Üstelik kurukafaları kullanarak modayı takip etmek hiç de zor olmayacak gibi görünüyor. Çünkü birçok ünlü moda devi bu yıl kuru kafalara koleksiyonlarında ciddi anlamda yer verdi. Bu sezon ayakkabıların topukların, bluzlarda, çantaların metal detaylarında kurukafaları görebilirsiniz. Ayrıca kurukafaları kullanmak sert bir görüntü yaratmak anlamına da gelmiyor. Pembe fiyonklu şirin kurukafalarla, siz de şık ve modaya uygun bir görüntü sergileyebilirsiniz.

Tabi ki kurukafaları yıllardır kullanan marjinal sokak gençliği bu moda hakkında ne düşünüyor bilemiyoruz. Ancak bu yıl modayı takip eden herkes, şıklığı ve trendi kurukafalarla yakalayacak gibi görünüyor. Zımba ve çivilerle olan uyumuyla göz dolduran bu aykırı figürleri, hemen hemen bütün vitrinlerde görmeniz mümkün olacak gibi duruyor. Siz de bu sene bu asi detayları kullanarak, şık fotoğraflar verebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.