Siyah oje modasıyla 2013’e damga vurun!

Siyah oje modasıyla 2013’e damga vurun!

Yıllarca uzak durulan siyah ojeler, 2013 yılında birçok kadının tercih edeceği trend haline geliyor. Özellikle Hollywood ünlülerinin yakından takip ettiği bu modayı, biz de bu sene kullanacağız. Son dönemlerde siyah ojeye merak saran ünlülerden bazıları ise; Jessica Simpson, Anne Hathaway, Jessica Alba, Kate Moss.
İddialı sayılan siyah ojeler; bu yıla damga vuracak. Sadece siyah değil gri tonlarını da bu sezon kullanarak bu modaya uyabilirsiniz. Pek çok tarza uygun olan siyah ojeler, asiliğin, zarafetin ve asilliğin simgesi olarak görülüyor. 2013 yılı için hazırlanan oje koleksiyonlarında siyah ojelere ağırlık verildi. Bu trendin öncüsü ise, hiç şaşırtıcı olmayan ilklerin devi Chanel firması.
Siyah ojeler her ne kadar çok şık görünse de, kullanılması o kadar kolay değil. Çünkü koyu renk olduğu için, düzgün sürülememesi halinde kötü görüntüler yaratabiliyor. Ayrıca için tırnak boyu da çok önemli. Çok uzun tırnaklarınız varsa siyah ojeden kaçınmalısınız. Uzun tırnaklara uygulanan siyah ojeler, şıklıktan çok iticiliğe yol açıyor. kullanacağınız zaman bir diğer dikkat etmeniz gereken husus ise; aksesuar seçimi. Zaten siyah ojeler oldukça iddialı olduğundan, aksesuar seçiminizi abartmamanız bizim size önerimiz. Koyu renk ojeler daha dikkat çekici olduğundan, üstlerinde en ufak bir bozulma olduğu zaman elleriniz olduğundan bakımsız görünecektir. Ojenizin bozulmasını önlemek için üstüne bir kat parlatıcı sürerseniz, ojenizin ömrünü uzatmış olursunuz.

Gelen Aramalar:SİYAH OJE,siyah ojeler

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.