Silkroad pvp serverler

Silkroad pvp serverler

Dünya üzerinde ki her ülkenin dilini barındıran silkroad pvp serverler özellikle Türkçeyi oyun ilk kurulduğundan beri destekliyor. Oyuna Türkiye’den küçük büyük herkes dil desteği sayesinde girebiliyor ve üye olabiliyor. Herkes ücretsiz üye olabilir bu oyuna. Üyelik ücretsiz olduğu için tercih edilmesi oldukça fazla olmuştur. Üye olduğunuzda sınıf seçmeniz için size seçenekler sunulur. Savaşçı, ninja, şaman ve şura bu seçeneklerdendir. Bu karakterlerin çeşitli güçleri vardır.
Bu karakterler oyun içinde birbirleri ile savaşabileceği tarafsız bölgelere gidebilir. Birbirleri ile savaşmaları şart değildir oyundaki yaratıklarla da savaşabilir. Güçlü yaratıkları üzerinde barındıran Sohan Dağına ileri seviyede ki oyuncuların ziyaret edebileceği bir bölgedir. Diğer bir adı Buz Bölgesi olan bu Dağı yeni oyuncuların ziyaret edilmesi önerilmez. Hayalet Ormanını kullanarak Kızıl Orman’a geçen oyuncular ilerledikçe daha üst seviyede ki yaratıklarla karşılaşabilir.
metin2 pvp de çeşitli bölgeler mevcuttur. Düşmanları etkisiz hale getirerek bölgede çıkan kristallere ulaşılabilir. Yaratıkların en güçlülerinden Buz Golemi gibi yaratıkları her zaman alt edemeyebilirsiniz ve bu sizin hevesinizi kırmamalı. Orjinal oyunlardan sıkılanlar oyunun daha değişik versiyonları olan pvp serverler e geçiş yaparlar.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.