Sihirli Kupa Hediyesi

  • Yaşam
  • 1064 kez görüntülendi

Sihirli Kupa Hediyesi

Hediye almak ve sevdiklerinizi özel günlerinde hatırlamak gibisi yok. Heyecanla aldığınız ve özenle seçtiğiniz hediyeleri görünce mutlu olacaklar, onların yüzünde beliren gülümseme de size keyif katacaktır. En yakın arkadaşınızın doğum günü ya da sevgilinizle yıl dönümüz yaklaştı. Belki de uzun süre devam ilişkiniz boyunca alınması gereken tüm hediyeleri aldınız. ‘Ne hediye alabilirim ki daha ?’ diye düşünüyor olabilirsiniz. Sihirli kupa, size hediye konusunda farklı bir bakış açısı getirecektir. İçine koyacağınız sıcak sıvı, üzerindeki koyu rengi kaldırıp açık renk üzerine yaptırdığınız uygulamayı görmenizi sağlayacaktır.

Sihirli kupa, kupa bardağın renk değiştiren özel bir model, olarak tanımlanabilir. Uygulama kolaylığı olan bu basit ürünler, ekonomik olan fiyatlarıyla sizlerin beklentisini ve ihtiyacını karşılar. İsterseniz özel bir fotoğraf uygulatabilir, isterseniz de beğendiğiniz bir doğa manzarasını paylaşabilirsiniz. Daha da farklı bir hediye hazırlatıp, sevgilinizi şaşırtmak istiyorsanız ikiniz için özel tasarlanabilecek kupa bardakları da seçebilirsiniz. Aynı kupadan birbirinize alıp, eğlenceli yazılarla onları süsleyebilirsiniz.

Gün içerisinde ofiste sıklıkla kullandığınız kupa bardakları, farklı modelleri ile görmek, sizi olumlu etkileyecektir. Çocuklarınız için çizgi film kahramanlarının fotoğrafı olan, mizahtan hoşlanan arkadaşlarınız için eğlenceli karikatürlerin olduğu kupa bardakları seçebilir ya da rengine kadar kendiniz karar verebilirsiniz. Sevdiklerinizin tarzına uygun, kullanabilecekleri kupa bardaklarla kendilerini özel hissetmelerini de sağlayabilirsiniz.

Klişe olarak sayılan takı, ayakkabı, kıyafet gibi hediyeleri seçmek yerine, bir farklılık yaratma ne dersiniz? Babalar günü için babanızla çektirdiğiniz bir fotoğrafın olduğu kupa bardak, onu çok mutlu edecektir.  Son dönemde en çok tercih edilen sihirli kupa ile, karşınızdaki kişiyi şaşırtma şansına sahip olabilirsiniz. Sevgilinizle aranızda kırgınlık varsa, romantik görsellerin yer aldığı çiftlere özel sihirli kupaları tercih edebilirsiniz. Bu hediyeyi görünce sevinçten boynunuza sarılacak, aranızdaki kırgınlıkta sona erecektir. Çiçek, çikolata gibi hediyeleri almaktan çekinen erkeklerdenseniz, bu kullanışlı ürünlerle sevdiğiniz kadının gönlünü kazanabilirsiniz. İstediğiniz renk seçeneklerinin yer aldığı modeller, modern ve çağdaş görünmektedir. Uygun fiyatlı ürünleri bir an önce tercih etmelisiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.