Sibel Can Diyeti

Sibel Can Diyeti

Sibel Can Diyeti

Diyet listelerinin vazgeçilmez öğelerinden olan ve bir çok kişinin deneyerek başarılı sonuçlara ulaştığı Sibel Can Diyet’inin detayları Modayisev.com ile sizlerle. Bir ara ciddi derecede kilo alan Sibel Can, 81 kiloya kadar çıkmıştı. Bu kilo alışının ardından soluğu hemen diyetisyen Haluk Saçaklı’nın yanında alan Sibel Can, güzel ve sağlıklı bir diyet programı ile ideal kilosuna ulaştı. Biz de sizler için Sibel Can diyetinin ayrıntılarını paylaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı : 1 adet kibrit kutusu büyüklüğünde yağsız beyaz peynir. 1 ince dilim kepekli ekmek. 2 adet siyah zeytin ve 1 su bardağı yağsız light süt. Ayrıca sabah kahvaltısında istediğiniz kadar salatalık ve domates yiyebilirsiniz.

Öğlen Yemeği : Bir porsiyon kadar istediğini sebze çeşidini haşlayın. Bir kase kadar yağsız light yoğurt ve istediğiniz kadar yeşillik veya yeşil salata tüketebilirsiniz.

Akşam Yemeği: Bir porsiyon kadar derisi çıkartılmış yağsız tavuk veya yağsız kıymadan yapılmış köfte. İsterseniz bir porsiyon kadar buhu yardımıyla pişirilmiş mevsim balığı yiyebilirsiniz.

Ara Öğünler : Ana öğünlerin arasında, incir, üzüm ve muz haricinde istediğiniz bir meyveyi tüketebilirsiniz. Bunun 1 adeti geçmesine dikkat edin. Ayrıca, seçilen meyve sadece o güne özel olarak tüketilmelidir. Örneğin, yeşil elma yiyorsanız ara öğünde, diğer ara öğünde de yeşil elma yemelisiniz.

Sibel Can diyeti uygularken dikkat edeceğiniz bir nokta ise, günlük olarak en az bir saat kadar yürümek ve en az 1.5 litre olacak kadar su tüketmeniz. Ek olarak yemeklerinizde tuz, yağ ve şeker kullanmayı unutun.

 

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.