Sevdiğiniz markalar

Sevdiğiniz markalar

Gelişen teknoloji ile birlikte birçok şeye daha kolay erişebilir olduk. Ürünler, hizmetler ve bundan ortalama olarak beş yıl önce hayal dahi edemeyeceğimiz şeyler artık günümüzde bir tek tuş ile ayağımıza kadar geliyor. Bunlardan en dikkat çekici olanı ise giyim sektörüdür. Bir bayan artık elbise satın almak için dışarı çıkıp, mağazaları dolaşmıyor, aksine evinde kahvesini yudumlar iken online internet mağazalarında dolaşarak alış verişini yapıyor ve siparişini veriyor. Modayı yakından takip eden bayanların yeni trendleri en etkin şekilde takip etmelerindeki en önemli husus, internet üzerinde oldukça aktif olmalarıdır.

Araştırmayı severim ve moda sektöründe, online giyim satışında Türkiye’nin en çok ziyaret edilen, büyük bir kullanıcı ve hedef kitlesine sahip bumarkamoda.com isimli internet sitesi ile tanıştım. Daha evvel internet üzerinden elbise satın almamıştım ancak bu firmanın web sitesine giriş yaptığım zaman kendimde kontrol edilemez bir alış-veriş yapma isteği oluştu. Bende nasıl bu tarz bir duygu oluştu? Bunun nedenini zaten kısa sürede anladım. Bu marka moda firması Türkiye’nin ve Dünya’nın en elit markalarını kendi bünyesinde toplamış ve müşterilerine aynı zamanda düzenlemiş oldukları kampanyalar ile muhteşem fırsatlar sunuyorlar.

Bayan giyimden, tesettür giyime, erkek giyimden aksesuara birçok ürün ve materyalin satışını gerçekleştiren bumarkamoda.com internet sektöründe uzun yıllar tecrübesi olan benden tam not aldı. Kendime internet sitesini incelerken çok kaliteli bir gömlek almayı kesinlikle ihmal etmedim ve normal mağaza fiyatından çok daha uygun bir fiyata satın aldım. İpekyol, Collezione ve dünyaca ünlü iç giyim markalarının bulunduğu web sitesine eşimin de girmesini ve ürünlere göz atmasını tavsiye ettim. Bu sayede alış-veriş yapmak için çılgına dönen bayanları biraz olsun dizginlemeyi amaç edindim.  Tesettürlü olan eşime uygun binlerce eşarp modelinden karar vermekte bir az olsun zorlandık doğrusu. Bunun başlıca nedeni müşterilerine her ürün grubunda sunmuş oldukları geniş ürün yelpazesi. Bu denli çok çeşit arasından insan seçim yapmakta zorlanıyor, bazen ise karar verememenin vermiş olduğu bunalım ile eşim ile birlikte bilgisayar başında gülüyoruz.

 

marka Sevdiğiniz markalar

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.