Samsung Galaxy Wonder Detaylı İnceleme

Samsung Galaxy Wonder Detaylı İnceleme

Samsung’un orta düzey özellikli, en çok tercih edilen telefonlardan biri. İdeal boyut ve ideal iç özellikleriyle iyi bir performans sunan Galaxy Wonder ayrıca ekonomik olmasıyla tercih sebebi. Wonder’ın tüm özelliklerini ayrı başlıklar ile bu yazıda inceleyeceğiz.

Modern Görünümlü…

İlk olarak telefonun fiziksel özelliklerini inceleyelim. 110 gram ağırlığında olan Galaxy W 115.5 x 59.8 x 11.5 mm boyutlarına sahip. 3.7″ ile hoş bir ekran seyri sunuyor ayrıca. Beyaz ve siyah renkleri bulunan W’nun çok modern bir görünümü var. Ön yüz de 3 fonksiyon tuşu bulunmakta ve telefonun yapısı ile çok uyumlu bir halde. Telefonun arkası ise diğer telefonlara göre çok farklı. Ana kamera, telefonun üstünde oval şeklindeki çıkıntının üzerinde. Bu ayrıntı telefona güzel bir hava katmış. Ses hoparlörü ise sağ altta bulunuyor.

Anılıranızı Kaydedin

5 mP ana kamerası ile ideal çekimler sunan Galaxy Wonder’ın kamerası ayrıca flaş özelliğine de sahip. Yüz tanımlaması yapabilen W kamerası 2592 x 1944 piksel boyutlarıyla çekim yapmakta. Ön kamera ise VGA yani 640×480 piksel boyutlarıyla çekim yapmakta.

Android Oyuncuları İçin İdeal

Parlak ekranı ile birlikte oyunlar için doyurucu bir RAM’e de sahip. 512 MB RAM ile bir çok oyunu sorunsuz bir şekilde çalıştırabilen Galaxy Wonder ayrıca Android v2.3 kullanmakta.

Uzun Ömürlü Batarya

1500 mAh değerindeki bataryası ile piyasada bulunan bir çok telefonla aynı güce eşdeğer. 1500 mAh batarya sınırı aşmamak kaydıyla özgürce oyunlar oynayabilir, internete girebilirsiniz.

Galaxy Wonder için incelememiz burada son buluyor. Telefonun kullanması rahat ve tasarımı oldukça güzel. Ekonomik olmasıyla da tercih edilebilecek ilk telefonlardan.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.