Saç Tebeşiri

Saç Tebeşiri

Saç tebeşiri

1 kutuda en az 12 renk seçeneği bulunmaktadır. Normal rakam 24 renk seçeneğidir. Kullanımı çok kolaydır. Tek yapmanız gereken saç bloğunuzu hazırlayıp tebeşir ile boyamanızdır. Yıkanmaz ise en az 2 gün boyunca kalıcı olur. Su ile yıkandığında kolay bir şekilde çıkar. Saçlarınıza karşı tamamen zararsızdır, herhangi bir sorun çıkarmaz. Yurt dışından ithal olarak getirilmektedir. Yurt dışında oldukça ünlü bir üründür.

Saç tebeşirleri çok zararsız ürünlerdir. İçerilerinde yağlı boya bulunmaz bu yüzden su ile yıkandığında hemen çıkar. Saç renginiz açık ise su ile kullanmanız gerekmez ancak saç renginiz kapalı ise su ile yıkamanız şarttır. Aksi taktirde boya tam olarak etkisini göstermez.

Bu tür boyaların en önemli özelliği tebeşir gibi kuru ve pastel boya gibi etkili olmasıdır. Pastel boyaların verdiği o yağlı etkiyi vermez. Saçların ve boyanın kuru kalmasını sağlar.  Hiçbir zararlı madde içermez bu yüzden saç tebeşiri saçlarınıza herhangi bir zarar vermez. Bu yüzden kullanımı oldukça güvenlidir ki bu ürünü kullanmadaki en önemli etkenlerden biridir.

Kaynak www.sactebesiri.web.tr

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.