Saç Kırıklarına Kesin Çözüm

Saç Kırıklarına Kesin Çözüm

Saçlarınız çabuk kırılıyor ve bir türlü istediğiniz görünüme kavuşmuyor mu? O hale yazımızı okuyun.
Saçların kuru olması saçların çabuk kırılmasına neden olur ve saç görünümünüz kötü bir hal alır. Saçlarınızı uzatmak istediğinizde de uçlarından sürekli kırılmalar olur ve saç uçlarını kestirmek zorunda kalırsınız ve bu şekilde saç uzatmakta neredeyse imkansız hale gelir. Sizlere saçları nemli tutmanın, kırılmaları ve dökülmeleri engelleyen doğal bir çözüm yönteminden bahsedeceğiz.
Pahalı ve sentetik saç bakım ürünlerinin yerine doğal ve ucuz bir bitkisel çözüm olan elma sirkesi, saç bakımında kozmetik ürünlerden daha yararlı olmaktadır. Elma sirkesinin faydaları Ahmet Maranki, ibrahim Saraçoğlu, Ender Saraç, Suna Dumankaya gibi ünlü bitkisel çözüm uzmanları tarafından da kabul edilen ve yeri geldiğinde televizyon programlarında sıklıkla değinilen bir konudur. Netice olarak ister erkek ister kadın olun, elma sirkesini amacıyla kesinlikle kullanmayı ihmal etmeyin.
Elma sirkesi saç derisini besleyici ve saç derisindeki saçın dökülmesine neden olan bakterileri yok edici özelliğe sahiptir. Saçlarımıza herhangi bir zararı yoktur. Tek sorun kötü kokmasıdır. Buna karşıda ne yapabileceklerinizi sırasıyla anlatacağız.
Elma sirkesi saça sadece değil yaklaşık 1 su bardağı sirkeye 10 su bardağı su ilave ederek saça uygulanır. Haftada iki kere uygulanması yeterlidir. Elma sirkesinin keskin kokusu rahatsız edebilir ve nasıl uygulayacağım diye kafanızda soru işareti kalabilir. Elma sirkesi kokusu kalıcı değil uçucudur. Kısa bir sürede kokusu çıkacaktır. Uygulamayı akşam yaparsanız sabaha kadar herhangi bir koku kalmayacaktır. Çevrenizde de uygulayanlar varsa onlarada danışabilirsiniz.

Gelen Aramalar:saç kırıklarına kestirmeden çözüm,saç kırıklarına kesin çözüm

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.