Rüyada Altın Görmek

  • Yaşam
  • 541 kez görüntülendi

Rüyada Altın Görmek

 

Rüyada altın görmek, çeşitli rüya yorumcuları tarafından farklı şekillerde yorumlanmıştır. Fakat bu rüya tabiri genel olarak tutulan dileklere, mutlu haberlere ve sevinçli olaylara rivayet eder. Rüya da altın görmek, rüya sahibine güzellikler ile birlikte sevineceği mutlu haberler getirir. İstenilen mevki ev mertebenin kısa sürede geleceğine, beklenen iş anlaşmalarının olumlu sonuçlar vereceğine, maddi anlamda güzel paralar kazanılacağına tabir edilir. Rüyada altın görmek pek çok rüya tabirlerinde hayırlı sonuçlar olarak yorumlanmıştır.

Parasal yönden gelecek imkânlara tabir edilen bu rüya diğer bir rüya tabirine göre ise her fırsatın değerlendirileceğine yorumlanmıştır.  Sağlık durumu yerinde olmayan birisi rüyasında altın bulduğunu veya her hangi bir yerde altın olduğu görmüş ise rüya tabirlerine göre bu hastalığının iyileşeceğine haberdar etmiştir. Aynı zamanda gebe bir anne adayı rüyasında altın görmüş ise bu bebeğinin cinsiyeti işaret eder. Rüya tabirlerine göz attığımız da bebeğinin cinsiyetinin hayırlı ve kısmetli bir kız çocuğu olacağına tabir edilmiştir. Eğer rüya sahibi rüyasında gördüğü altını saklamış ise bu değişik olayların gerçekleşeceğine ve sizi çok şaşkınlık içerisinde bırakacak durumlara alamet eder.

Sitemizde istediğiniz rüya tabirlerini rahatlıkla bulabilir ve doğru kaynaklardan temin edilen rüya yorumlarına gönül ferahlığı içerisinde güvenebilirsiniz. Rüya yorumlarının tamamen sahih kaynaklı olmasının yanında ayriyeten de ‘’nablusinin’’ yorumları göz önünde tutularak tabir edilmiştir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.