Püsküllerle Gelen Şıklık

Püsküllerle Gelen Şıklık

2013 yılı modasında göze çarpan ilk detay zımbalar oldu. Ancak biraz daha arka planda kalmış gibi görünse de, püsküller de bu yıl sık sık kullanacağımız detaylardan olacak. 2013 yılında, artık hayatımızın her alanında püskülleri göreceğiz. Tasarımcılar bu yıl, püsküllerin ciddiyetsiz göründüğü algısını da yıkmış gibi görünüyor. Çünkü sadece gece hayatı için değil, günlük hayat ve iş hayatını için de tasarım yaparken püskülleri kullanmışlar.

Bu sezon püsküllü tasarımları denemekten kesinlikle çelinmeyin. Birçok ünlü marka püskül kullandıkları parçaları koleksiyonlarına ekleyerek, çeşitlilik açısından geniş bir yelpaze oluşturmuşlar. Bizim size önerimiz, alışverişe çıktığınız zaman muhakkak püsküllü tasarımları incelemeniz yönünde. Hem renk hem tarz açısından bulabileceğiniz püsküller arasından, zevkinize uygun bir parça bulmamanız imkansız gibi görünüyor. Bu yıl siz de ünlü tasarımcılar gibi püskülle ilgili tabularınızı yıkın. Püsküller sadece gece hayatı için değildir. İşe giderken de püskülleri kullanmamanız için hiçbir neden yok. Püsküllü bir elbiseyle iş yerinizde çok şık bir görüntü sergileyebilirsiniz. Üstelik püsküllü elbisenizi çok yüksek topuklu ayakkabılarla da tamamlamanız gerekmiyor. Püsküllü ceketler de sizin için iyi birer alternatif olacaktır.

2013 sezonunda püskülleri sadece giyimde göreceğimizi söylememiz çok yanlış olur. Zira bu yıl püskülleri; ayakkabılardan, çantalara ve hatta tüm aksesuarlarda göreceğiz. Özellikle bu sezon için püsküllü bir çift bootie ve ona uygun bir püsküllü portföy çanta edinmelisiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.