Profesyonel ekiplerimiz ile Bosch Servis

Profesyonel ekiplerimiz ile Bosch Servis

Servis hizmetleri için ekibimizde yer alan çağrı merkezinden teknikerine kadar herkes tüm Bosch marka ürünler hakkında yeterli bilgiye ve donanıma sahiptir. Firmamızın genel toplantıları sayesinde ürün incelemeleri ve analiz işlemleri hep birlikte yapılıyor ve ekipte yer alan herke ürün konusunda gerekli bilgiye sahip oluyor.

Bosch Servis

Çağrı merkezlerimize gelen telefonlardan bizler bilgi sahibi değiliz cümlesini duyamazsınız. Çağrı merkezlerimiz her türlü ürün bilgisini sizlere sunabilecek ve gerekli yardımı yapabilecek kapasitededir. Servis işlemleri sonrasında belli başlı testlerimiz vardır. Verimlilik ve performans ölçme işlemleri sonrasında ürün kullanımı hakkında ve arızanın neden meydana geldiği konusunda müşterilerimize bilgiler sunarız ve daha dikkatli olmaları için gerekli uyarılarımızı yaparız. Atölyelerimize taşıdığımız ürünler için sizlere güven ortamını sağlamak adına bir taşıma fişi sunuyoruz. Taşıma sırasında ürünün başına bir şey gelirse bundan sorumlu firmamız olacaktır.

Bosch Servis Konya

Bizler müşteri güven ve memnuniyetine çok fazla önem veriyoruz. Kafalarda herhangi bir şüphe bırakmamak ve soru işareti oluşturmamak için siz değerli müşterilerimize her türlü imkanı sunuyoruz. Yıllardır en iyi bildiğimiz işi yapıyor ve bu işi yaparken büyük keyif alıyoruz. Bosch özel teknik servis firması olarak Bosch marka ürünlerinizi avucumuzun içi gibi biliyor ve servis aşamasında da bunları sizlere aktarıyoruz. Uzman kadromuzla sürekli olarak iletişim kurabilir ve servis sonrası da bilgi alabilirsiniz.

Site : www.boschservismerkezi.org

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.