Özellik Abidesi Film Sitesi

Özellik Abidesi Film Sitesi

Özellik ve film bizim işimiz. Bu sözü neden söylediğimi sitemizi kısaca bir ziyaret ederek çok daha iyi anlayabilirsiniz. Ben birazcık bahsedeyim hem filmleri hem de siteyi az biraz tanıtayım sizlere. Öncelikle sitemizin adı biFilmizle.org, ziyaret etmek isteyenler için vermek istedim. Sitemizde güncel filmlerin yanı sıra çok eski tarihlerde vizyona giren filmlerin de bulunduğunu söyleyebilirim.

Sitemizin 1900’lü yılların başında vizyona girmiş filmler ile 2013 filmleri izle kategorilerindeki filmler iç içe bulunmaktadır. Çevrimiçi dünya olarak söyleyebileceğimiz internet aleminde birçok film izle kategorisinde hizmet eden onlarca site arasından değişik özelliklerimiz ile sizlerin daha kullanışlı ve rahat film izlemesine olanak sağlayan anlık sohbet sistemimiz ile sorun gördüğünüzde ya da bir isteğiniz olduğunda filme yorum atmak, istek bölümünden istek yapıp beklemek yerine sadece sitemizde olan bu nimetten yararlanabilirsiniz. Buna ek olarak bir film üzerinden gitmek gerekirse ölümcül takip blitz izle filmini izlemek istiyorsunuz fakat zamanınız yok ve bir daha aramak zorunda kalmamak için sitemizdeki favorilerime ekle bölümünü kullanarak filmi izlemek için sıraya alabilirsiniz.

Site tanıtımımızı bitirirken sitemizde bulunan değerli oyuncuların filmlerini aynı başlık altında listeleyebileceğinizi de belirtmek isterim ve kısa bir örnek ile bunu da açıklamak gerekirse izlediğiniz filmlerdeki oyuncuların ismine tıklayarak listeleme yapabilirsiniz. En sevilen oyunculardan olan Colin Farrell filmleri tarzında birçok ünlü aktör sizlerin emrinde.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.