Özel Samsung Teknik Servis İstanbul

  • Yaşam
  • 659 kez görüntülendi

Özel Samsung Teknik Servis İstanbul

Sürekli olarak su akıtan ve gereksiz bir şekilde deterjan harcayan çamaşır makinemin değiştirilme vakti gelmişti ancak ona son bir şans vermeyi düşündüm ve bakım hizmeti için servis firması aramaya başladım.

Samsung marka çamaşır makinem oldukça eski bir ürün ancak hepinizin tahmin edeceği üzere yeni bir makine almak o kadar kolay değil bu yüzden internette karşıma ilk sırada çıkan firmalardan bir tanesi olan Samsung özel servis firmasını aradım ve makinemi değiştirmek istediğimi ancak son kez kaliteli bir hizmet almak istediğimi belirttim.

Bir süre daha kullanıp zaman kazanmak benim işime gelirdi fakat bu pek de mümkün değil gibi görünüyordu. Servis için gelen Samsung özel servis firması teknikerleri isteklerimi ve şikayetlerimi dinledirler, uzun uğraşlar sonucunda sorunsuz bir makine teslim ettiler ve ürünü değiştirmeye gerek olmadığını ilgili yedek parça değişimi ile çamaşır makinemi yıllarca kullanabileceğimi söylediler.

Yedek parça değişimine bağlı olarak garanti belgemi de aldım ve ürün şimdilik sorunsuz çalışıyor. Ben değiştirmek ve yeni bir ürün almak isterken servis ekipleri kaliteli hizmet sayesinde ilk günkü kadar temiz çalışan bir makine hediye ettiler diyebilirim. 1 yıl garanti belgesi de güven konusunda beni bu firmaya biraz daha bağladı ve eğer sizler de Samsung marka ürünleriniz için kaliteli bir bakım isterseniz 444 1 494 numaralı telefon bu firmaya sizleri bağlayacaktır. Kaynak : http://www.samsungservisleri.org/

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.