Onur Eczane Tasarımı

  • Yaşam
  • 1013 kez görüntülendi

Onur Eczane Tasarımı

Gelişen eczacılık sürecinde, eczane açan veya eski görüntüsünden kurtulmak isteyen eczacılara proje, tadilat ve dekorasyon hizmeti veren firmamız, on yılı aşkın birikimiyle eczacılara en uygun hizmeti vermektedir. Bu on yıllık süreçte yüzlerce referansla eczacılarımızın güvenini kazanan Onur Eczane Tasarımı, hizmete aynı hızda devam etmektedir.

Eczane tasarımı konusunda kullanılan malzemelerin kalitesinden ödün verilmemektedir. Deformasyona karşı çok kullanılan donanımlar (banko, masa) laminat ile kaplanmaktadır. Çekmece sistemlerinde smart ray sistemleri kullanılmaktadır. İthal çekmece sistemlerinde ise alman teknolojisi FAMA çekmece sistemleri kullanılmaktadır. Firma olarak eczacılara, kaliteli, kullanışlı eczaneler tasarlayıp eczacılara sunmak bir hedef haline gelmiştir.

elifeslem5 Onur Eczane TasarımıEczane dekorasyonunda, Onur Eczane Tasarımı tarafından ülkenin dört bir tarafına hizmet verilmektedir. Yaptığı işlerden gücünü alan firma, eczane tadilatında en çok tercih edilen firmaların başında gelmektedir. Bugüne kadar yaptığı eczanelerden sadece birkaçını referanslar sayfasından görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.