Oğlak Burcu Özellikleri

Oğlak Burcu Özellikleri

Oğlak Burç Yorumları

Oğlak burcu genellikle iş kolik kişiler olup hayatlarının büyük bir bölümünde kendilerini dış hayata kapatırlar. Genellikle meşgul bir durumda olduklarından ailesine ve ya arkadaşlarına pek vakit ayıramazlar. Tembellikten nefret ederler ve tembel bir kişi olmamak adına boş zamanlarında bile bir iş ile uğraşırlar. Oğlak burcu insanlarına çok rahat bir şekilde güvenilebilir ve büyük sırlar bile hiç düşünülmeden verilebilir. Çünkü oğlak burçları çok dürüst insanlardır ve dostluklarını zarara uğratacak hiçbir olaya karışmayan dikkatli insanlardır.

Oğlak burcu özellikleri

Her ne kadar utangaç bir kişiliğe sahip olsalar da kurmuş olduğu arkadaşlıkları sonuna kadar götürebilen kişilerdir. Kendisi arkadaşlık kuramaz fakat dışarıdan gelen arkadaşlık tekliflerini de ret etmek istese bile kendine olan güveni eksik olduğundan dolayı bunu yapamaz ve herkesle arkadaş olmayı kabul eder. Herhangi bir insan ile ilişki kurmaktan korkar ve aşık olduklarından karşısındaki kişiye tek başına açılmazlar. Anca aracı yolu ile bir ilişki başlatabilirler. Eğer ki bir ilişki kurabilirseler o ilişki kalıcı fakat mesafeli bir ilişki olur. Oğlak burcu insanı çok ciddi bir kişiliğe sahiptir ve çok fazla espri ağırlıklı konuşmalar yapmazlar. Genellikle güçlü bir iradeye sahip olup olayları kötü tarafından değerlendirebilirler. Hem eğitiminde hem de iş alanından göstermiş oldukları çalışkanlıkları hedeflerine kısa sürede ulaşabilmesini sağlayabilmektedir. Çalışırken hiç sıkılmazlar ve zamanın nasıl geçtiğini neredeyse anlayamazlar. Bu çalışkanlıkları onların diğer insanlar tarafından saygı duyulmasını sağlayabilir. Oğlak burcu insanları para konusunda da büyük çabalarla elde etmiş paralarda olsa gerekli olan her konuya eli açıktır. İnsanlara parasal sıkıntıların yardım etmeyi sever. Fakat parasını kesinlikle çarçur etmez tasarruf yapmayı sever.  Çevresindeki insanların yaşam kurallarını kısa sürede benimserler ve o kurallara mutlaka saygı duyup uyarlar.

Zamanla çevresindeki kuralları kendisine benimseyerek etrafındakilerin de bu kurallara uymasını isteyebilirler. Oğlak burcunun sağlık durumu ise gerçekten çok iyidir. Güçlü bir yapıya sahip olduklarından hastalıklara karşı gerçekten çok dirençlilerdir. Fakat bir yaşayabilecek sağlık sorunları arasında dişler ve kemiklerle ilgi problemleri olacaktır. Çünkü oğlak burçları dişleri ve kemiklerini doğru kullanamadığından ve onları besleyecek organelleri almadığından dolayı bu sorunları yaşayabilirler. Oğlak burçları yaşantılarından çok aktif ve çalışkan kişiler olduğundan kilo sıkıntılarını da pek fazla yaşamazlar. Sürekli olarak dinç bir şekilde hareket ederler. Fiziksel görünüşleri güzel olup yüz hatları gerçekten de insanları hayrete düşürecek kadar güzel bir yapıdadır. Özellikle erkeklerinde bulunan yüz yapıları çok orantılı ve güzeldir. Kadınlarda ise kırışıkların olmaması ile birlikte güzel bir görüntü vardır. Oğlak burcu insanları arkadaşsız kalmazlar ve yalnız kalmayı da pek sevmezler. Bu yüzdende arkadaşını kaybetmemek için bazı kurallarını hiçe sayabilirler. Çünkü onlar için dost kaybetmek çok büyük bir sorun teşkil etmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.