Neon Makyaj Modası 2013

Neon Makyaj Modası 2013

2013 yılının neon makyaj modası

2013 yılı modası, moda severleri hiç de şaşırtmayarak, parlak ve oldukça canlı renklerle geldi. Hem sonbahar – kış, hem de ilkbahar – yaz sezonları için tasarlanan parçalar,  rengarenk bir yıl geçireceğimizin sinyalini vermiş oldu. Bu renkli moda sadece giyim sektörünü değil, makyaj dünyasını da etkilemiş gibi görünüyor. 2013 yılın özellikle yaz sezonu makyaj modasına, neon renkler damga vuracak.  Bu yaz hem çok renkli, hem de çok parlak geçeceğe benziyor. Moda ikonları, neon renkleri birçok yerde kullanarak bu yazı rengarenk geçirmemizi sağlayacak. Neon renkleri makyaj yaparken nasıl kullanmalıyız?

Neon renkleri tarzınıza uydurmanız çok kolay olabilir. Eğer sade bir kıyafetiniz varsa, neon renkli bir çanta ya da aksesuarla kombininizi tamamlamanız mümkün olacaktır. Makyaj konusunda da, neon renkleri kullanmak için öncelikle saç renginize dikkat etmelisiniz. Çünkü neon renklerin saç renginizle uyumu ilk göze çarpacak olan detaydır. Bizim size tavsiyemiz neon renkleri sade bir halde kullanmanız. Örneğin, sadece far olarak ya da sadece dudaklarınızda kullanmayı tercih edin. Böylece abartı durmayan, ama göze çarpan bir görüntü yaratabilirsiniz. Hem gözlerinizde, hem de dudaklarınızda neon renk kullanmanız hoş bir görüntü olmayacaktır.

Bu yıl tırnaklarınız için de neon renkleri kullanabilirsiniz. Günlük ya da iş hayatınızda olmasa da, akşam eğlencelerinizi neon makyajınız ve ojeleriniz ile renklendirebilirsiniz. Neon renkleri birbiriyle karıştırarak da kullanabileceğinizi hatırlatalım.

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.