Müzik dinlemenin internetteki kısa yolu: Fizy

  • Yaşam
  • 586 kez görüntülendi

Müzik dinlemenin internetteki kısa yolu: Fizy

Tabletiniz yadabilgisayarınız üzerinden, bağlantı kesintiye uğramadan müzik dinleyebileceğiniz ve aradığınız her tarzda şarkı ve albümü bulabileceğiniz pek çok müzik dinleme sitesi var gibiyse de aslında düzgün seçenekler oldukça az. En düzgün seçeneklerin başında ise Fizy geliyor. Ancak ben size alternatif olarak, yine fizy üzerinden müzik dinleyebileceğiniz başka bir web sayfası önereceğim.

Fizy kullanıcıları artık üye olmadan müziklerin sadece 30 saniyelik kısmını dinleyebiliyor ve müzik dinleyicilerini bu durum bir hayli rahatsız etmiştir.Size üye olmak şartı olmayan ve istediğiniz her müziği rahatlıkla dinleyebileceğiniz bir online müzik dinleme sitesi tavsiye ediyorum; Fizy Müzik

Site müzikleri Fizy üzerinden alıyor. Ancak bu işlem esnasında sizin fizy ile herhangi bir münasebetiniz olmadığı için siteye üye olmanız ayrıca gerekmiyor. Site içerisinde en üst bölümde kolaylıkla erişebileceğiniz arama bölmesine istediğiniz şarkıyı veya sanatçı adını yazarak kolayca ulaşabiliyorsunuz. Kesintiye uğramadan müzik dinleme keyfini yaşamak için takipte kalın.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.