Mutluluk Treni Eçift Kalkıyor

  • Yaşam
  • 955 kez görüntülendi

Mutluluk Treni Eçift Kalkıyor

Acele edin. Bir tren kalkıyor gönül garınızdan. Sizi alıp uzaklara uzak diyarlara götürecek. Özlemle aradığınız sohbetlere kavuşacaksınız. Hayat boyu arayıp ta bulamadığınız mutluluğu burada yaşayacaksınız. Bu trene binmek ücretsizidir. Mutlu olmaya başladıktan sonra ücret ödüyorsunuz. Çantanızı hazırlanın sizi almaya geliyoruz.  Sizi mutluluk diyarına götüreceğiz. Hayata dair tüm dertlerinizi ve sıkıntılarınızı unutacaksınız. Bu tren siz ne zaman tamam hazırım gitmeye dediğiniz anda kalkacak. Bir gar düşünün sizi mutluluğa götürmek için bekliyor sizi.

 

Bu trenin adı eçift arkadaşlık sitesidir. Bu tren sizi mutluluk diyarına götürecek. İnternet bağlantılı bir bilgisayar başına geçerek bu trene binebilirsiniz. Bu tren kalkmadan size bir takım sorular sorar. Çünkü sizin nereye gittiğinizi bilmesi gerekir. Ne istediğini bilmeyen, nereye gideceğini bilmeyen birisine hiçbir rüzgârdan hayır gelmez. Tren dünyanın her noktasına gidiyor. Yeter ki siz gitmek istediğiniz yeri söyleyin.

 

Eçift arkadaşlık sitesine binerek gönlünüzün kapılarını açabilir, kuş gibi rahatlayabilirsiniz. Sorular sizi cevaplara götürecektir. Eçift sitesi size üyelik aşamasında sorular sorar. Olaylara vereceğiniz tepkileri ölçerek sizi tanımayı hedefler. Sizi tanıdıktan sonra başka insanlara sizi ikram eder. Başka insanları da size ikram eder. Böylece aradığınız insanı kısa sürede bulmuş olursunuz.

 

Eçift sitesine ücretsiz üyelik olup imkânlarından ve hizmetlerinden faydalanmak paralıdır. Örneğin sisteme dâhil olup üyelere gülücükler gönderebilirsiniz. Buraya kadar ücretlendirmeye tabi değilsiniz. Üyelere mesaj atmak, onlarla iletişime geçmek için mutlaka paralı üyeliğe geçmelisiniz. Her şeyin bir bedeli olduğu gibi eçift hizmetlerinin de bir bedeli vardır.

 

Eçift arkadaşlık sitesinde iletişimler saniyelik gerçekleşir. Gönderdiğiniz mesajlar kişi online ise saniyeler içinde ulaşır. Mesajınızın okunup okunmadığını mesaj kutunuzdan takip edebilirsiniz. Haz etmediğiniz kişilerin sizinle iletişim kurmasını engelleyebilirsiniz. Bu uygulama tamamen insanların rahat ve huzurlu bir ortamda arkadaş bulabilmeleri için uygulamaya konulmuştur.

 

Eçift üyeler diğer üyelerin iletişim bilgisini görebilir. Yalnız kişi benim iletişim bilgilerim görünmesin talimatı vermişse bu kişilerin iletişim bilgisini göremezsiniz. Bu uygulama da insanların mutlu ve huzurlu olmaları içindir. Kimisi konuşmalarının gizlilik içinde kalmasını isteyebilir. Eçift bütün insanlara saygı içerisinde yaklaşan bir arkadaşlık sitesidir.

Gelen Aramalar:https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1829 brYnQcozGK520l-maonx7Y2l4HtFRpOf02-tOmwn43S-rb7_pRn6MFBu0skGpmuX 075361668a1e79939bca33552b377a7501c54943&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.