Murat Boz Giyim Tarzı

Murat Boz Giyim Tarzı

Yakışıklığıyla kızların gönlünde taht kuran Murat Boz, aynı zamanda moda stili konusunda oldukça başarılı bir grafik çiziyor. Gerek günlük yaşantısında olsun gerek iş yaşantısında olsun, kendisine yakışan kıyafetleri giymesinin yanı sıra bu kıyafetleri üzerinde olduka iyi bir şekilde taşıyabiliyor. Sizler için genel olarak Murat Boz’un giyim tarzını ve stilini inceledik.
Murat Boz hem günlük yaşantısında hem de iş yaşantısında oldukça rahat kıyafetler giymeyi seven birisi. Murat Boz’un stilisti ise, kız arkadaşı Eliz. Eliz’in şıklığı ön plana çıkarması,’un ise rahatlığı sevmesi bize şu an ki Murat Boz’un giyim tarzını aslında oldukça net bir şekile ortaya koyuyor. Alışverişlerini genellikle Yurtdışından ve İstanbul’dan yapan Murat Boz, saatleri ve aksesuarları konusunda oldukça takıntılı. Zira kendisini tamamlayan bu iki şeyden kesinlikle vazgeçmiyor. Ayrıca, giyim tarzı konusunda vazgeçemediği bir diğer şey ise, beyaz tshirtleri. Parfüm olarak Dsquared markasını kullanan Murat Boz’un giyim konusunda erkeklere tavsiyesi ise, mutlaka bir kadının değerlendirmesini alın yönünde. Kadın gözünün her zaman farklı olduğunu belirterek giyeceğiniz kıyafeti mutlaka bir kadına onaylatın diyor.
Genellikle tshirt, ceket ve pantalon kombiniyle görmeye alıştığımız Murat Boz, ilk başta belirttiğimiz gibi rahatına düşkün bir yapıya sahip. Özellikle moda konusunda bu durum oldukça önce çıkıyor. Zaten giydiği kıyafetlerden de bunu anlayabiliyorsunuz. Her ne kadar rahat kıyafetler giyse de bunları üzerinde çok iyi bir şekilde taşımayı başaran Murat Boz’un giyim konusundaki en önemli tavsiyesi, herkesin kendi bir stili olması ve kendisine has bir tarz yakalaması gerektiği.

 

Murat Boz Galeri

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.