Muhteşem Yüzyıl Oyuncuları Nereden Giyiniyor

Muhteşem Yüzyıl Oyuncuları Nereden Giyiniyor

Muhteşem Yüzyıl Kıyafetleri
Dizilerin kıyafetleri bir çok seyirci tarafından takip edilmekte ve dizinin zirve yaptığı zamanlar çoğu seyirci bu markaları kullanmakta ve belki de dizi oyuncularının dizilerde giydiği kıyafetlerin aynısını giymektedir. Bu yüzden dizilerin kıyafet sponsorluk anlaşmaları bir çok kıyafet firması için çok önemlidir. İyi bir oyuncu kadrosuna sahip diziye sponsor olduklarında aynı oranda geri dönüş sağlanacaktır. Hem marka tanınırlılığı hem de markanın gündemde kalabilmesi ve satışlarını yükseltebilmesi için dizi sponsorluğu önemlidir.
Yine gündemde olan bir diziden, Muhteşem Yüzyıl kıyafetlerinden bahsedeceğiz. Osmanlı kıyafetlerini günümüze taşıyan, izleyenlere hem dizi anlamında hem de kıyafetler anlamında tam bir görsel şölen sunarak gözlerimizin pasını alabiliyor diyebiliriz. Özellikle Muhteşem Yüzyıl dizisi çok geniş bir kadroya sahip olduğu için kıyafetler farklı yerlerde ve farklı tasarımcıların ellerinde hayat buluyor diyebiliriz. Muhteşem Yüzyıl kıyafetlerini kim dikiyor diye soracak olursanız bunlardan birisi, İzmir’in Kemeraltı bölgesinde kıyafet dikimi yapan Göktekin ailesi. Özellikle, harem kıyafetlerinin yanı sıra, Kanuni Sultan Süleyman’ın kavuğunu da diken ekip başarılı işler çıkarmışa benziyor.
Dizinin kıyafetlerini hazırlayan bir diğer tasarımcı ise, özellikle hepimizin yakından tanıdığı Cemil İpekçi . Cemil İpekçi sette Osmanlı esintilerini yaşatmak için güzel tasarımları sunuyor. Bir çok yerde artık Muhteşem Yüzyıl kıyafetlerini görebilir ve hatta satın bile alabilirsiniz. Eğer, Osmanlı’nın haremlerindeki cariyelerin kıyafetlerine düşkünseniz ve satın almak istiyorsanız Kapalı Çarşıyı ziyaret edebilirsiniz.

Muhteşem Yüzyıl Kıyafetleri ve Satın Almak için Galeriye Göz Atın


Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.