Moda seni çağırıyor! 2014 moda trendi nasıl olacak?

Moda seni çağırıyor! 2014 moda trendi nasıl olacak?

Yeni yılın gelmesi ile birlikte moda dünyasında önemli değişikler yaşanmaya başladı. Bu yıl özellikle mavi gibi biraz daha canlı renkler ön plana çıkacak. Bu değişim çantadan, ayakkabıya, abiye elbise modellerine kadar yansıyacaktır.

Önceki yıllarda trend olan sarı renginin göze çok hoş gelmemesi nedeniyle, bir süre koyu renkler üzerinde devam eden ilerleyiş, mavi renginin can alıcılığı güzelliği ile son bulmuş oldu. Özellikle renkli gözlüler için bu yılın onların yılı olduğunu söyleyebiliriz. Mavi trendinin yanı sıra, yeşil rengi de yine ön plana çıkacak renkler arasında gösteriliyor. Renkli gözlülerin, gözleri ile aynı tonda kıyafetler seçmesi durumunda, müthiş bir ahenk ortaya çıkacaktır.

Her ne kadar mavinin güzelliğinden bahsetsek bile abiye elbise modellerinde yine koyu renkler de tercih edilmeye devam edecektir. Giyeceğiniz yerin ağırlığına göre, açık renklerin koyuları da tercih edilebilir.

Dekolte olarak fazla abartı olmayan göğüs derinliği tercih edilirken, yırtmaç olarak biraz sınırları zorlamanın açık renkler için iyi olacağını düşünüyoruz. Her şeye rağmen unutmayınız ki; elbise modelleri seçilirken önemli yakıştığını hissettiğiniz modeli seçmektir. Yeni yılın size mutluluk getirmesi dileklerimizle.

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.