Markaların indirim kampanyaları tek adreste

  • Yaşam
  • 717 kez görüntülendi

Markaların indirim kampanyaları tek adreste

İnternetin yaygınlaşması ile birlikte tüm Dünyada olduğu gibi Türkiyede de tüketim alışkanlıkları değişiyor. Bu değişimin etkileri Türkiyede de hissediliyor. Son yılların en hızlı büyüyen şirketleri Türkiye’de private shopping alanında faaliyet gösteren siteler oldu. Markafoni, Limango ve Trendyol gibi alışveriş sitelerinin popülaritesi her geçen gün biraz daha artıyor. Bu popülarite pazara her gün yepyeni sitelerin girmesine neden oluyor.

Bu sitelerden markalı ürünleri indirimli yada seri sonu almak tüketiciler için oldukça keyifli. Ancak bu tarz siteler arttıkça tüketiciler başka bir problem ile boğuşmak zorunda kalıyor : “onlarca site içerisindeki yüzlerce kampanyada kendileri için en gerekli gerçek ürünleri bulmak.”

Bugün itibarı ile bu sektörde şok indirimlerle outlet ürün sattığını iddia eden 100den fazla site var. Bu kargaşa içerisinde tüketicilerin kaybolmasını engellemek amacı ile açılan MarkaRaporu internetten markalı outlet alışverişi sevenlere kolaylık sağlıyor.

En kaliteli markaların sezon sonu ve outlet ürünlerini indirimli olarak sunan siteleri düzenli olarak takip eden MarkaRaporu ekibi hangi sitede hangi ürünler var ; sizlere günlük olarak raporluyor.

Markalara, ürünlere ve sezonlara göre markaların kampanyalarını inceleyebildiğiniz sitede her bir ürün grubunda o anda aktif olan yüzlerce kampanyaya kısa yoldan ulaşabiliyorsunuz.

Bir örnek vermek gerekirse, sezon sonu ve indirimli elbiselere en uygun fiyatlarla ulaşmak için yapmanız gereken tek şey ilgili sayfayı düzenli olarak takip etmek.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.