Mandıra Filozofu Komedisi

Mandıra Filozofu Komedisi

Müfit Can Saçıntı tarafından yönetilmiş olan Mandıra Filozofu, 4 Nisan 2014 yılında vizyona girmiş ve izleyici ile buluştuğu gibi oldukça beğeni toplamıştır. Yönetmenliğin yapan Müfit Can Saçıntı aynı zamanda başrolünü de yaptığı Mandıra Filozofu filminin diğer oyuncuları Rasim Öztekin ve Ayda Aksel gibi isimlerden oluşmaktadır. Mandıra filozofu Full İzle seçeneği ile filmi sitemizden HD olarak kesintisiz bir şekilde, kaliteli olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca yine bir diğer komedi filmi ise Düğün Dernek filmidir. Başrolünde Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Rasim Öztekin gibi isimlerin bulunduğu Düğün Dernek Filmi, Selçuk Aydemir tarafından ustaca yönetilmiştir. 6 Aralık 2013 tarihinde vizyona girmiş o0lan filmi sitemizden Düğün Dernek Full İzle imkânı ile izleyebilir ve kesintisiz olarak izlemenin keyfine varabilirsiniz.

Son olarak izlemeniz gereken film ise Bilim Kurgu, Macera ve Aksiyon sahneleri içeren Godzilla’dır. Amerikan yapımı olan filmi sitemizden kesintisiz olarak izleyerek sizde Godzilla full izle seçeneği ile filmi HD ve net olarak seyredebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.