Mama sandalyeleri

Mama sandalyeleri

http://www.bebegiminlistesi.com/kategori/735-baston-bebek-arabalari-ve-pusetleri.html sayfasındaki, Baston bebek arabası%100 yerli üretim olan bu ürünü rahatlıkla ve güvenle kullanabileceksiniz.Baston bebek arabası Tam yatar sırt dayanağı ile isteğinize göre ayarlanabilir yatış pozisyonu olacaktır.Baston bebek arabası Birçok emniyeti için bulunan kemer bebeğinizin güvenliğini sağlayacaktır. Arka tekerlerde emniyet kilidi ile bebek arabasının istediğiniz noktada güvence altına alabileceksiniz.

http://www.bebegiminlistesi.com/kategori/338-mama-sandalyesi.html sayfasındaki Mama sandalyeleri ürünü kolaylıkla çok farklı yükseklik pozisyonuna ayarlanabilir oturak. Tek elle farklı pozisyonlara sokulabilen ayarlanabilir sırtlığı ayriyeten mevcuttur. Farklı yüksekliklere ayarlanabilmekle birlikte ayak barı bulunmaktadır.Mama sandalyeleri Açılı olarak yukarı aşağı ayarlanabilir ayaklık sistemi de üründe mevcuttur.Mama sandalyeleri Yıkanabilir tepsisi ile zorlu lekelerin üstesinden gelmek artık çok daha kolay.

http://www.bebegiminlistesi.com/kategori/262-oto-koltugu.html sayfasındaki Bebek oto koltuğu benzersiz yukarı pozisyonu ile bu ürün artık çok daha güzel. Ayarlanabilir baş desteği ve kemerleri ile bebeğiniz çok daha rahat ve güvenli bir yolculuk geçirecek. Bu üründe yenilikçi kemer bağlama sistemi vardır.Bebek oto koltuğu Otomobilin emniyet kemerleri ile kullanılmak istendiğinde hatalı kullanımı engelleyen kemer kancaları da mevcuttur.Bebek oto koltuğu Yan koruma sistemi ile yandan gelebilecek darbelere karşı mükemmel bir şekilde koruma sağlar.

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.