Lüks Araç Kiralama Fiyatları Nasıl?

  • Genel
  • 721 kez görüntülendi

Lüks Araç Kiralama Fiyatları Nasıl?

Lüks araç kiralama hemen hemen herkesin isteyeceği oldukça konforlu bir araç kiralama şekillerinden biridir. Otobüsle veya dar arabalarda yapılan uzun yolculuklar genellikle hem kullanıcıya hem de yolcuya sıkıntı vermektedir ve zaman içerisinde çile haline gelir. Lüks araçlar ile yapılan uzun yolculuklar ise genellikle bitmesi istenilmeyen uzun bir rüya gibidir. Bu yüzden uzun yolculuklarda genellikle lüks araç kiralama talepleri de gün geçtikçe bir hayli artmaktadır. Özellikle çok sayıda kişinin bulunduğu ileler için oldukça konforlu olan bu araçlar kişilerin araç içinde sıkışmadan yolculuk yapmalarını sağlarlar. Lüks araç kiralama  yurdumuzda son yıllarda oldukça yaygınlık gösterdiği için her araba kiralama firmasında bulunmayan bir özelliktir. Olsa bile bu konuda geniş seçenekler sunan firmaların sayısı da bir hayli azdır. Etiler Car Rental sahip olduğu araç seçenekleriyle birçok lüks aracı müşterilerine sunuyor. Uzun süreli araç kiralamalarda da müşterilerine indirimler sunan firma BMW, Audi, Porsche, Maserati, Ferrari ve Mercedes gibi dünyanın bir numaralı araçlarını elinde bulunduruyor. Fazla ön şart olmadan kiralanabilecek bu araçların yanı sıra yine dünya devlerinin VIP minibüslerini, spor araçlarını ve jeeplerini Etiler Car Rental’den kiralayabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlarla ve avantajlarla…

Etiler Car Rental’in lüks araba kiralama konusunda sizlere sağladığı avantajlardan biri ise BMW 5.30 Dizel  kiralama konusunda… Oldukça uygun fiyatlarla kiralayabileceğiniz bu araçları firmanın sitesinden online olarak rezerve edebilir ve aracı teslim almak istediğiniz gün saklı tutma avantajına sahip olabilirsiniz. Bu da istediğiniz aracı istediğiniz gün hazır olmasını sizler için sağlayacaktır. Dilerseniz online rezervasyon avantajını diğer araçlar için de uygulayabilir ve aracınızı hazır halde tutabilirsiniz. BMW 5.30 Dizel sizlere birçok konuda avantaj sunan araçlardan biridir. Dizel olması dolayısıyla yakıt masrafından tasarruf edebileceğiniz gibi aracın az yakıt yakması da yakıt konusunda iki kez avantaj etmenizi sağlayacaktır. Aracın içerisinin geniş ve konforlu olması da sizlere rahat bir deneyim yaşatacak ve beraberinde yolculuk ettiğiniz kişilere de keyifli bir yolculuk sunacaktır. Aracın içerisindeki koltukların deri ve ısıtmalı olması, yol bilgisayarının bulunması, cd çalarının bulunması ve aynı zamanda ABS fren sistemi bulunması sizlere oldukça güzel bir yolculuk deneyimi yaşatacaktır. BMW 5.30 Dizel kiralama konusunda Etiler Car Rental’i tercih edin ve sevdiklerinize daha güzel ve keyifli bir yolculuk imkanı sunun.

Eğer BMW’nin bir diğer modeli olan 5.20 Dizel’i edinmek istiyorsanız, Etiler Car Rental geniş araba seçeneklerinin arasından sizlere bu modeli de sunuyor. BMW 5.20 Dizel Kiralama konusunda da sizlere 5.30 ile aynı avantajları sunan firma BMW’nin bu en gözde aracını sizlere en iyi biçimde sunuyor. Oldukça konforlu olan bu araçta istediğiniz bütün özellikleri bulabilecek ve oldukça güzel bir deneyim yaşayacaksınız. Araçta CD çalar, ABS, klima, hidrolik direksiyon, katalysator, park sensörü, vb. birçok özellik mevcuttur. Bu özellikleri dilediğiniz gibi kullanarak yolculuğunuzu yapabilir, ailenize oldukça konforlu bir ortam sunabilirsiniz. BMW 5.20 Dizel kiralama konusunda uzun süreli kiralamarda avantajlar sunan Etiler Car Rental en uygun fiyatları uygulamaktadır. Bu sayede müşterinin hem dizel araçla yakıttan hem de araç kirasından tasarruf etmesi sağlanır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yıllardır araç kiralama sektöründe bulunan Etiler Car Rental’de en sevdiğiniz araçları bulabilecek ve lüksü bu araçlarla beraber yaşayabileceksiniz. Dilerseniz şehir içi veya dilerseniz şehir dışı yapılan bu yolculuklar esnasında kullanabileceğiniz bu araçları firmadan 1 veya 15 gün arasında kiralayabiliyorsunuz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.